• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

MSD je zakon!!!!!!! Pogotovo u realnom svjetu, recimo na moru, ujutro(ne samo ujutro ali ujutro dan poèinje ;D) rakijica u zaledenom èokanèièu. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mallorca

Quote from: brera on 25 March, 2011, 17:00:21
MSD je zakon!!!!!!! Pogotovo u realnom svjetu, recimo na moru, ujutro(ne samo ujutro ali ujutro dan poèinje ;D) rakijica u zaledenom èokanèièu. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

potpisujem

mijat


Laus


lola

dobro jutro...

da vas malo obiðem,nije me dugo bilo...

brera

Dobar dan. ;D Ja èu MSD, oèe neko pivo? E, u neka druga vrjemena sad bi se veè pojavio Darko. (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera


DarkoN

malo kasnim ali kad je pivo u pitanju javljam se odmah. u zadnje vrijeme sve vise prelazim na vino, valjda i ja postajem iskusniji  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

No comment na: da se nije o¾enio?  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Izgleda da jeste, dok ne komentarise (:smijeh:

Ja sam za pivo :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


DarkoN

Quote from: skiDeki on 26 March, 2011, 14:47:25
Izgleda da jeste, dok ne komentarise (:smijeh:

Ja sam za pivo :o
deki jos mi je rano da stavim omcu oko vrata.

zivis, zivis, zivis,...........................pa se ozenis!   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

http://emportal.rs/vesti/srbija/150870.html

ovo je na samo 50 km od mene ali ja ne pijem rakiju iz prodavnice  (:smijeh:

brera