• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

@ Mallorca - Hare nasao posao!

@ Sanja - ovo ti je jubilarna 17. kombinacija ski odela!!! Vidimo se na moru ako imas 1 kupaci! kikikiki

mijat


looka


brera


mallorca


mallorca


looka

Ja kad èestitam pola se ljuti!  trass Tako da æu sad zaobiæi èestitku!  :X

Quote from: mallorca on 10 March, 2011, 13:15:44
Quote from: looka17 on 10 March, 2011, 13:02:56
A ne№to sam dobio inspiraciju pa sam morao napisati!  ;D
Svi imaju ne№to prepoznatljivo jedino mallorcu ne moѕe№ skontati nikako! Jedino ako vidi№ HEINEKEN to je to ali on se obiиno 'ladi u snijegu(:smijeh:
Moѕe rakija Mijate, i ja sam za!  ole

3:( 3:( 3:( 3:( nije istina, ja samo guzicom provjeravam tvrdocu staze na mjestima koja smatram kriticnima... moji padovi su simulirani kako bi se moglo odgovornima dati informaciju o manje sposobnim boarderima :D  regge anan ole ole

Mislio sam na natpis Heineken na boardu da je prekriven snijegom a na osnovu njega bih te mogao identifikovati jer bi mi to sigurno zapelo za oèi!  ole

01xxx01

Quote from: minjon81 on 10 March, 2011, 12:46:45
@ Sanja - ovo ti je jubilarna 17. kombinacija ski odela!!! Vidimo se na moru ako imas 1 kupaci! kikikiki

mozeeeeeee........ sabotiraj me prije nego krenem, pa da ponesem samo jedan!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mallorca

Quote from: looka17 on 10 March, 2011, 13:18:35
Ja kad èestitam pola se ljuti!  trass Tako da æu sad zaobiæi èestitku!  :X

Quote from: mallorca on 10 March, 2011, 13:15:44
Quote from: looka17 on 10 March, 2011, 13:02:56
A ne№to sam dobio inspiraciju pa sam morao napisati!  ;D
Svi imaju ne№to prepoznatljivo jedino mallorcu ne moѕe№ skontati nikako! Jedino ako vidi№ HEINEKEN to je to ali on se obiиno 'ladi u snijegu(:smijeh:
Moѕe rakija Mijate, i ja sam za!  ole

3:( 3:( 3:( 3:( nije istina, ja samo guzicom provjeravam tvrdocu staze na mjestima koja smatram kriticnima... moji padovi su simulirani kako bi se moglo odgovornima dati informaciju o manje sposobnim boarderima :D  regge anan ole ole

Mislio sam na natpis Heineken na boardu da je prekriven snijegom a na osnovu njega bih te mogao identifikovati jer bi mi to sigurno zapelo za oèi!  ole

a jebiga sta ces, svi ostali ljudi idu po stazi, meni to nije dovoljno... ja pravo u off road... doduse vise ga prepjesacim nego prodjem, ali ajde :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kad se gura gura se...samo zavisi ko sta i kako gura  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
moj mallorca prelazim ti u Dinamo ZG valjda cemo biti komsije moras doci na treninG pa da ti sredim jednu loptu s potpisom  :bravo::(  3:( 3:( 3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mallorca

Quote from: harison on 10 March, 2011, 18:39:29
kad se gura gura se...samo zavisi ko sta i kako gura  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
moj mallorca prelazim ti u Dinamo ZG valjda cemo biti komsije moras doci na treninG pa da ti sredim jednu loptu s potpisom  :bravo::(  3:( 3:( 3:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


ja sam ti zakleti hajdukovac  3:( 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

preci ces ti za dinamo kako vidim...bar zbog mene  :bravo::(

brera


mijat


looka

Ja takodje... Jutro svima!  ::)