• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Laus

to sineeeee!!!
nek se toci, da se ispere lepo  ludzatobom:((

minjon81

Opa, opa! Pa Laus covece propusti sezonu... I to sjajnu!!! Ko se jos razvodi zimi... c c c c! hihihii
Welcome back!

Laus

tnx buddy!!!  hug:(

uf, racunao sam bar jedan vik, ali bas topi...a drugari mi odose danas na kop...a ja se nisam spakovao! grrrr  :'(

minjon81

Ima li zena medju njima?  Imam sezonski ski pass ostalo mi 5 dana, hocu da prodam tih 5 dana! Isplati se jer je u pola cene!!!

Laus

s obzirom da su se druzili samnom u poslednje vreme ... zene od sada vode samo na nocno skijanje!!!  devil:( devil:( devil:(

mozda se sutra popne jedan optimista...ali imaju cerkicu, ne znam koliko ce skvo skijati zbog nje...javljam ti ako bude...

minjon81

e, ajde javni molim te, 10 eura je dan a inace je 1900din dnevno! cisto da izvucem pare...


otrov

Quote from: minjon81 on 11 March, 2011, 11:33:11
e, ajde javni molim te, 10 eura je dan a inace je 1900din dnevno! cisto da izvucem pare...
zena mu vjerovatno sve uzela, jos mu ti uzmi 50 eura  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (:smijeh:
share it with friend or two

Laus

pa sineee, to ti ka¾em!!!

sve su ¾ene iste!!!  (:smijeh:

ali njonMi mi je ljubimica...ne bi valjda i ona  hug:(

minjon81

Ma ja cu i procenat da ti dam od svoje prodaje!  ;)

Laus



Laus


minjon81

Necu da mi otrov toci pivo! Buahahahahaha!

looka