• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

mallorca


MarijaBB

Quote from: looka17 on 21 March, 2011, 09:48:26
Imao sam dosta nekakvih obaveza ovih dana pa sam slabije i posjeæivao forum ali tu sam!  ;D Mo¾e klasika, niki problema nema!  ole
Ako tako trese na 3,7 kako li je na 6?!  :o Dr¾'te se B'luèani, biæe sve OK!  :bravo::(

Poslije ove frke oko Japana, i 1.0 je dovoljan. Uhvati me panika, a u strahu su velike oci. Ja sam se tresla k'o Banjaluka '69

minjon81

Ja se pojavljujem na slatkise ko Darkon na pivo...
hihihihi
pozdrav drustvo!

mallorca

pozdrav majo...

dajte ljudi meni MSD

minjon81

hej nino,
pozdrav i tebi i svima!
ja sinoc preterah sa nekim crnim vinom i celog dana ne mogu da se pokupim... kojim klinom se ovaj klin izbija? help!

mallorca

Quote from: minjon81 on 21 March, 2011, 21:23:19
hej nino,
pozdrav i tebi i svima!
ja sinoc preterah sa nekim crnim vinom i celog dana ne mogu da se pokupim... kojim klinom se ovaj klin izbija? help!

rakija lijeci sve... ako ne, onda opet crno vino

brera

Dobro jutro, kasnim ali za neke i to prerano. ;) Klasika je pripremljena. ;D

skiDeki

Dobro jutro, dragi Brera, u kafanu jos niko nije zakasnio :-)

U zdravlje regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Ma dobro izgleda ako neko porani pa doèeka prijatelje. ;)

mijat


mallorca

moze li rakija od drenjaka?

ja bi kavu ako ce se netko pridruziti

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ej moji viiiiiii pa nema vas ili nema mene  3:( ebga imamo ovih dana treninge i usavrsavanje certifikata, posla ima preko glave to ozbiljnog al to nije nista jer sve to sto pravimo pojedemo hiiii zato ko bude dolazio samo nek pita za prijedlog a ja cu mu usput dati kratak opis i sliku tako da uzurbano i opasno se radi 06.aprila je otvaranje presjecanje vrpce (na dan grada Sarajeva) u 18:00h znaci prvi dan nas ocekuje loodilo hotel je otvoren za sve (ko se sjeca bristola kako je radio prije rata...to je nista kako ce sad da radi klope ima da ti se zamanta vodi nas vrhunski sef koji je najbolji u BiH za to mi je vise drago nego za $ a do sef nam je veliki gospodin mozda ga se sjecate iz filma "otac na sluzbenom putu" MALIK MALIK NA GOVNO NALIK taj djecak sad covjek je presao iz glume u kuhare i evo upoznali se da mi je neko pricao nebi vjerovao) a prve 2 sedmice po 700ljudi tako da ako se ne cujemo znajte da sam u frci...evo nasao sam malo vremena da vas pozdravim i popijem nesto ali steta u pogresno sam vrijeme upao prazna kafana....

mozda se ispalim za vikend na Jahorinu pa vam posaljem direktan izvjestaj naravno kao i uvjek sa slikama  devil:( budite mi dobri, cuvajte se, volite nekog i neka neko voli vas  (:smijeh: (:smijeh: cujemo se dragi forumasi i forumasice

vas Harison

otrov

Haris Haris na Malika si nalik   regge ja cu jednu pizzu ako nije problem .. malo sam ogladnio citajuci ovaj tvoj post a moze i pivo poslije  (:smijeh:
share it with friend or two

skiDeki

Joj Hare, al sroci post, kap da se selis negde daleko, npr u IRSKU (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mallorca

kad si vec spomenuo, meni se pije guiness za laku noc