• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Laus


brera

Samo za Lausa kafanèe ne smije biti uz rijeku. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Quote from: Laus on 29 March, 2011, 08:55:45
Quote from: niko on 28 March, 2011, 21:24:30
A jagnjetina, nisi je pomenula a  u BL ima jedan restoran samo se okreæu janjci nikad ga ne proma¹im kad sam tu. :P ludzatobom:((

dobro jutro!

a o¹ da nam oda¹, da i mi overimo???  ludzatobom:((

Na kruznom, maj vej :), ili mau vau, kako ga zovu :). Nikad bila u zivotu, a i janjetinu ne jedem, mada kako ljudi kazu, dobra klopa sa raznja.

mallorca

Quote from: looka17 on 28 March, 2011, 08:47:19
Ima vas ali mi smo dominantniji u fudbalu a vi u skijanju, zato sam i predlo¾io ovakvu "podjelu"! Ma mi balkanci smo svi mali a ima nas svagdje, pogotovo tamo gdje ne valja!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ja neznam da su Ivica i Janica Slovenci... xD al sto se tice skijalista i kulture naroda, nemam sto reci :)

sto se hrane tice, samo domace i iz studentske menze... tako da ja sve domace sto pojedem, odma ubijem menzom... i eto me na pozitivnoj nuli s hranom. A s picem uvijek domace  regge regge


mijat


brera


brera


mallorca

mislio sam na rezultate da. Nisam ni spominjao da nema uloge Slovenaca u svemu tome, pa u RH nije uopce postojao skijaski savez kada su oni kretali tako da ono

looka


Laus

jel to neko pominje rakiju???  ::)

looka

Kakva rakija?! Odakle to u kafani...  devil:(

minjon81


BOJAN-BG

Izgleda da svi rade i skupljaju lovu za sledecu sezonu

HeAd

posla mi maloprije termag ponudu za uskrs...vikend za dvoje 470KM....ja im odgovorih: svaka cast ako napunite hotel  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

veselo drustvo na forumu

14 gostiju, 4 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, DarkoN, HeAd, skiDeki