• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Suplja pljoska"

Started by skiDeki, 08 March, 2011, 07:21:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, dodaj klasiku....

Mijate, lepe vesti :bravo::( cujemo se jos da se dogovorimo ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Dobro jutro, moze daj 2x kratko ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


minjon81

Zaboravih da vam pokazem sta sam snimila na Presernovom trgu pren neki dan! Puno mi srce bilo!
http://www.youtube.com/watch?v=wH1XnlTQRNY

Bojan NS


minjon81

Bojane, ovi momci su bili poprilicno mirni, nije bilo nikakvih incidenata, nisu nista lomili niti bilo koga tukli...
Ja se slazem da je stadion mesto za navijanje ali ovo nije bilo nista ekcesno...
Meni je bilo drago kad sam ih videla!

mijat


skiDeki

Upravo sam se vratio iz sume ;D  Bilo je odlicno, bio je i drug Mijat sa zenom i mladjim sinom Marjanom, bice slika ubrzo, cim se malo sredim
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera

Dobro jutro, klasika za nas a za Hareta pilule. ;D I uz dobre ¾elje popièemo i jednu za njegovo dobro zdravlje. :bravo::(

mijat


brera

 (:smijeh: (:smijeh: Prijatelju, ma kakvo kupanje u moru, u znoju zbog rada to da. Ma nije mi bilo ni Hareta, pa da mi barem pepeljaru on izprazni. Jebi ga, on odluèio da se te dane izle¾ava. 3:(

mijat


brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Hare luði od mene? Mo¾da ne izgleda tako ali izgleda da je. (:smijeh: (:smijeh: Zato je Deki toliko navaljivao da se okupam... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: