• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti za sezonu 2012, sestosjed Praca, osnjezavanje Poljica Ogorijelica

Started by vip-jahorina, 17 March, 2011, 23:53:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead


vip-jahorina




vip-jahorina


HeAd

pa da start u 21h ratraci, a ti buc u terme jedno dva sata i sutra si na stazi kao nov  ;)
nisu austrijanci glupi sto uz ski pass prodaju i dadatno ulaz u terme oli ti bazene to je sastavni dio skijanja  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja da se pitam napravio bi dobar klub sa nekim bazenom u koji bi isli svi turisti  i svake veceri pravio pool paty, tako da pored osnovne opreme za skijanje bi bio potreban i kupaci  ole ludilo


raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


BOJAN-BG


new


vip-jahorina

Jucer je potpisan ugovor izmedju OCa i Leitnera o izgradnji novog 6sjeda na Praci.
Izgradnja od maja 2012. Naravno da cemo pratiti pocetak i tok gradnje.
Ja se nadam samo da ce biti uspjesniji od ova 2 koja se po zimi kvare.

Dva tendera su propala jer navodno su bile skupe ponude, a na obje je Doppelmayer imao bolju ponudu. Tek iz treceg pokusaja je leitner imao bolju ponudu pa tender nije ponisten. Kakva lakrdija.


skiDeki

Udobnost im nije mana nego to sto staju. Ja sam imao srecu u nesreci sestosed poljice je stao pred kraj radnog vremena, visio sam oko pola sata na korpi, sreca pa sam bio kod predzadnjeg stuba, dok su ostale jorpe ipraznili proslo je vec 17h..

Ako na zapadu mogu napraviti sestosede  koji se ne kvare ne znam zasto ne mogu na Jahorini.

Predpostavljam da su nas zakinuli za deo opreme pa odtud i problemi sa kvarovima (moja predpostavka, ali mislim da je vrlo realna)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...