• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bezbjednosnt skija¹a na Jahorin,utisci i prijedlozi

Started by white shark, 18 March, 2011, 21:41:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Radiohead

Pa citaj ako imas potrebu, i nije neka rasprava iskreno, vise razmjenjujemo misljenja ali eto sa nekim je to gubljenje vremena....

Radiohead


Korisnik


looka



raca

Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quote
Quotexyz poruka

Mene odusevljavaju po milioniti put citirane poruke
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE


Radiohead

Kad skontas nemaju tri-cetiri ozbiljna posta :(
Kako god, iskreno se nadam da nece biti povrijedjenih...

SILE

Mislim da je Jahorina vikendom postala setaliste vise nego skijaliste pa tako da je skoro pa nemoguce naci neku putanju a da ti neko ne uleti u istu! Jedino je rjesenje da se napravi jos koja staza pa da se rastereti skijaliste jer u protivnom sudari su skoro pa postali normalni. Veliki je broj skijasa na stazama a ipak se vozi nekom brzinom tako da nije bas moguce zakociti u mjestu. Mislim da nisam napravio zicu a da nisam vidio neki od sudara u vecini slucajeva bez povreda. Prije dvije godine sam i ja imao takvu situaciju gdje je momak naletio na mene i odnjeo mi skije sa nogu a ja sam nastavio letiti kroz vazduh dok nisam pao na rame nakon nekoliko metara. Momak se zaustavio 50 metara ispod ali i da mi je htjeo pomoci trebalo bi mu sat da se vrati :) , a ja sam prosao sa modrim ramenom koje me i dan danas zafrkava, slomljenom kantnom na skiji i poderanom (novom ) jaknom! Zato otvorite sto ociju i pazite gdje se zaustavljate da pokusate izbjeci takve sitacije a opet treba imati u glavi da je skijanje opasan sport i da te svake sekunde moze snaci neka povreda! anan

brera