• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bezbjednosnt skija¹a na Jahorin,utisci i prijedlozi

Started by white shark, 18 March, 2011, 21:41:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borisBP


Stale



toplije je nego juèe, vlaga ko u podrumu, duva jugo.....sad samo hladi talas sa boka i eto padavina


Korisnik


vranex

Citam sad da je borderka dobro stradala sinoc gore oko 10 navece.. zna li ko sta se desilo?

I jos jedno pitanje, juce mi je jedna prijateljica "pometena" na stazi , na skijama je bila i isla sa ogorjelice na poljice. Sad je u bolnici, doktori sumnjaju i na lom ali nisu sigurni.. da li je ko sta vidio? Imala je bijelu jaknu
Ovaj sto ju je oborio nije ni stao. To je bilo oko 13.45..


Lala82

Citam ove vase komentare i lijepo me strah  :SS
Za par dana po prvi put dolazim na Jahorinu. Skijam preko 20 godina i nisam kamikaza nego jednostavno volim laganicu  :) Do sad sam uvijek gledala iza sebe, pogotovo na prevojima, jer me strah da me neko ne pokupi. Vecinom skijam po desnoj strani staza :) Nikad do sad nisam koristila kacigu, ali iz vasih komentara sam izvukla da bih ipak trebala, barem na Jahorini??!!  (W)


Lala82

Hvala na dobrodislici! Ne mislim da samo na Jahorini treba nositi kacigu nego me isprepadase vasi postovi  X( Upravo tako, i ja pravim pauze zbog bolova u nogama, preferiram opusteno i lagano skijanje. Ako ne stignem kupiti, da li mogu iznajmiti kacigu na Jahorini?


brera


gogo6309

moj utisak je da je kamikaza na stazama  sve vise, skijam na jahorini od 70 tih godina.puno je skijasa koji misli da znaju nesto skijati , ne postuju odstojanja, ne vladaju situacijom. prosle godine me jedan pokupio od pozada.skije su letjele 20 metara od mene.cudo da nije bilo povreda.ove godine zamalo  me pokuipio od pozada na poljicama na onom dijelu gdje je spust, siroka staza pa se nabijaju skijasi i  opsta guzva.

vip-jahorina

Ove sezone redari prvi put prilaze i opominju skijase koji luduju po stazama. U svakom slucaju, mozes svakoga prijaviti prvom redaru. Vjeruj mi da ce se odmah krenuti u akciju. Menadjment ne zna za sale, i odbija radnicima za svaku nepravilont novac od plate.