• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bezbjednosnt skija¹a na Jahorin,utisci i prijedlozi

Started by white shark, 18 March, 2011, 21:41:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: zbranka on 19 March, 2011, 20:22:17
ja sam ucitelj skijanja na jahorini radim ovaj posao 15god 100dana svake sezone na snijegu, svega sam se nagledao na stazi. ljudi nemojte divljati je nemate pojma sta ste ustanju uciniti pri brzini od 60-70km dijetetu od 3-4-5god.a kada napravite taj park za bordere docicu ja da upoznam opasnog bordera :o sto zamalo reze glave skijasima,i da mu preporucim ucitela borda nemanju cicovica da ga malo nauci kako se borda ako ne nauci moze kod mene na cas skijanja.a od iduce godine bice policija koja ce kontrolisati uciteljke skijanja da li imaju licence i narvno oduzimace karte kamikazama po stazi p.s poslastica ce biti sezonska karta.

uh, ko je pun sebe? ako vec tako zelis, zalozicemo se da zatvorimo sve divlje skole i divlje ucitelje. Svi kojima se dozvoli rad ce morati placati najamninu jer rade na stazama OC-a. Policija na stazama nema potrebu da izlazi, kad budemo policijska drzava, mozda, do tada imamo nase momke iz GSS-a, OC-a: Furgo, Sone i ostali....
Mislim da nije u redu da forumase a pogotovo moderatora foruma saljes na druge planine, nadam se da je ovo zadnji put  >:(

Quote from: hjuz on 19 March, 2011, 21:47:55
Nadam se da cete uspjeti nesto po pitanju bezbjednosti na stazama,bar na stazi Poljice gdje najvise ima rekreativaca i djece.Vjerovatno postoji nacin da se ti egzibicionisti i ljubitelji velike brzine,usmjere na Ogorjelicu,Zelju,Olimpik,pa siroka im Jahorina.

Hm, tako nesto nije bas moguce, losim ili dobrim skijasima zabranjivati skijanje na odredjenim djelovima, mislim da nece proci.
Ali mozemo predloziti skijasima i gostima Jahorine da su to staze sa mnostvom pocetnika i preporuciti im skijanje na ostalim djelovima Jahorine



vip-jahorina

ostavite za pocetak "oduzimanje ski pasova" po strani  ;)
prijedlozi nisu losi.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vrijedi jos ne brinem se :D i onda ju prodajem  ;D ;D hocel ko kupit krenuo posao mislim da iduce sezone harison samo fata slobodnim danom



sina

ako je neko majmun nema veze da li je pocetnik,solidan ili vrhunski skijas,tako da ja ne bih tako djelio skijase..
na planini ima mjesta za sve,samo mala doza opreza nije na odmet.. ::)


hjuz

Quote from: sina on 20 March, 2011, 11:19:59
ako je neko majmun nema veze da li je pocetnik,solidan ili vrhunski skijas
Upotpunosti taèno...



hjuz

 :bravo::(  Sla¾em se kafana je puno bolji teren za raspravljanja od foruma... Uostalom tu se prijedlozi puno br¾e i bolje usvajaju...