• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bezbjednosnt skija¹a na Jahorin,utisci i prijedlozi

Started by white shark, 18 March, 2011, 21:41:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



skiDeki

Moram priznati da iz godine u godinu ima manje skutera po stazama ali ih i dalje ima.. Samo po dzepu i nece ih biti vise..

U slo nisam video niti jednog, tako treba da bude i na Jahorini, kad nekom (ne daj boze) padne glava, onda ce se pokrenuti mnoga pitanja, ali tad ce biti kasno, zato to treba resavati po hitnom postupku!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Libellula

Znaci, ista stvar!
Ako je snimanje u pitanju, jutros je bilo jutro iz raja, moglo se sve snimiti prije otvaranja staza, bez ikakvih problema.
Ja stvarno ne znam kako da se nazove taj propust, jer je vidjeti motorne sanke na stazi van svake pameti
(ja sam jedva muza ubijedila da povedem dijete na stazu radi toga...) i nije mi ni malo bilo prijatno, nikad ne znas odakle ce iskociti iza preloma
(meni na cesti uopste ne smetaju, nek se vozikaju koliko hoce )
al sta ce na stazi metar od skijasa nije mi nikako jasno.
Nije im tesko stati u kraj kad bi samo htjeli....

vip-jahorina

Kao sto deki rece, puno je manje sanki na stazama nego prije. Znaci, veliki napredak smo postigli. Eh sad kad Tadic ili Josipovic izraze zelju da se vozaju ratrakom po stazi, onda se to uradi, ako rtrs ili neka druga tv kuca izrazi zelju, onda se to uradi. Moram da naglasim da je tu u pratnji gorska sluzba, i da tu ne mozemo nista uraditi. Gorska sluzba smije ro raditi, i ja do sada nisam primjetio neku zloupotrebu.
Onda ima staza geje su dozvoljene sanke, npr od satora do ogorijelice. Ja tu vozim sanke kad pravim izvjestaje, naravno pazljivo.

BL

Svakako da niko ne kritikuje GSS ako je svojim poslom na stazi. Ali ono suludo turistièko vozikanje, mora prestati. Oznaèiti lokacije gdje mo¾e i taèka.

vranex

ma i danas su neki klinci garili uz ogorjelicu u 3 i po samo tako sa tim sankama, zute i crvene cini mi se..
bas sam ih gledao iz dvosjeda, srecom bilo je pri kraju dana (zato sto se na Jahorini skija do 3 i 40 a ne do 4 kao sto pise na karti ) pa nije ljudi bilo, ali da je neko odozgo naletio sa skijama ili bordom skidali bi ga sa drveca



minjon81

Ostavila sam post u temi o ski skoli! Ski instruktori moraju preuzeti na sebe dobar deo ucenja skijaskom bontonu... Oni su izvor!


minjon81


drm



minjon81

Nekako imam utisak da se prepucavamo a nije valjda to poenta!
Lepo se, dakle, potrudite pa makar svoju decu vaspitajte... A za ostale - neka ih vaspitava onaj ko moze, mora i ume!