• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bezbjednosnt skija¹a na Jahorin,utisci i prijedlozi

Started by white shark, 18 March, 2011, 21:41:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



vip-jahorina

Kratko objasnjenje:
mislim da ne postoji nacin nekome zabraniti da ostavlja skije tamo gdje hoce. Pogotovo ispred veoma posjecenog objekta kao sto su Rajska Vrata.

Sanke: U ovom slucaju voze dozvoljenom rutom, koja je i jednim djelom oznacena. Oni dolaze sa gole Jahorine (cesto) i tu im je jedini moguci prolaz; pored Zelje i ispred Rajskih Vrata skrecu prema Praci, onda ka Royalu pa onda kroz sumu do naselja Sator. To je oznaceno i oni smiju tu voziti.


vip-jahorina

Polako ova tema i rasprava gubi smisao.
Okrenite se ljudi oko sebe i vidjet cete da je Jahorina puno sigurnija nego sto nam je oko kuce! Pojedinacne slucajeve mozete nadleznoj gorskoj sluzbi prijaviti.
S druge strane, skijanje nije bezopaan sport. Alternativa bi bila da svako svoju stazu i svoj lift ima. Pa bujrum.


Zato ako ima ozbiljnih primjedbi na sigurnost, molim Vas da ih navedete, mi smo tu da odmah reagujemo.


brera


Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 02 January, 2013, 15:57:40
Kratko objasnjenje:
mislim da ne postoji nacin nekome zabraniti da ostavlja skije tamo gdje hoce. Pogotovo ispred veoma posjecenog objekta kao sto su Rajska Vrata.

Ma kod nas nikad nista ne moze! Tuga! Moze to i to kako...samo sto nece niko da uvede reda...OC nesretni nista ne poduzima....ljudi se bahate na svaki moguci nacim misleci da su bogom dani da rade sta im je volja! Tu je uvek kriticno mora se usporiti jedva da idem da ne bi se spuco u nekog ....nidje veze...NEKA TAJ GAZDA RAJSKIH napravi neki odeljak na verandi gde ce se stavljati skije i daske..!??!?!? Malo kolektivne svesti!

taraba

Quote from: Big_DANE_Almighty on 02 January, 2013, 16:23:54
Quote from: vip-jahorina on 02 January, 2013, 15:57:40
Kratko objasnjenje:
mislim da ne postoji nacin nekome zabraniti da ostavlja skije tamo gdje hoce. Pogotovo ispred veoma posjecenog objekta kao sto su Rajska Vrata.

Ma kod nas nikad nista ne moze! Tuga! Moze to i to kako...samo sto nece niko da uvede reda...OC nesretni nista ne poduzima....ljudi se bahate na svaki moguci nacim misleci da su bogom dani da rade sta im je volja! Tu je uvek kriticno mora se usporiti jedva da idem da ne bi se spuco u nekog ....nidje veze...NEKA TAJ GAZDA RAJSKIH napravi neki odeljak na verandi gde ce se stavljati skije i daske..!??!?!? Malo kolektivne svesti!
Na primer. I tako dalje itd

HeAd

Ovo je udaran termin pa tako i ima nekih stvari koje se jednostavno trebaju istrpitii...pa jbt, ja sinoc u gradu mrtva glava po klubovima, ubile me zene sa spicastim sisama kad prodje pored tebe mora se ocesati imam parnicu na ledjima, kome da se zalim?...jedino Mijatu i Breri  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ch

Da se skije nebi ostavljale svuda, vlasnici lokala trebaju da postave stalke za skije. Stim bi napravili reda i uradili bi nesto za sigurnost, a investicija nije velka.


brera


serzinjo

to je pravo prijateljstvo. prosto je nevjerovatno kakvu biste vas dvojica ¾rtvu podnijeli za Heada.  (:smijeh:

brera