• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Docek Nove Godine 2012 na vrhu Jahorine!

Started by vip-jahorina, 19 March, 2011, 12:27:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

hehe, polako, prvo da vidimo sta i kako jos par misljenja, pa onda da li sam u prilici vremenski da se upustim u tu stvar.
eh, onda krecemo u akciju ...

Stale


MarijaBB

Odlicna je ideja. I realno je izvodiva. Ali, ono sto bih ja predlozila jeste da se u startu dogovore oni detalji koji ce mogu izvesti i nisu opasni po posjetioce i da se dogovore oni detalji koji se opet mogu izvesti ali se nece realizovati jer su ili opasni ili bespotrebno komplikovani. Mislim da je samo slavllje na vr' brda :), atraktivno po sebi, i da nema potrebe da se dodatno komplikuje.
Mene samo interesuje, kako ce damice u visokim potpeticama da hodaju ili bice im hladno u haljincicama :). Malo sam bjezobjazna :).

Nek polazna tacka bude vatromet u ponoc koji ce se gledati sa vrha planine, i onda definisite time line prije i poslije vatrometa dva sata ili vise ili manje. Tako imate prostora i za plan B ako dodje do nekih situacija na koje ne mozete uticati.





vip-jahorina

Quote from: Stale on 20 March, 2011, 09:21:46


  :bravo::(

yes, upravo ti igloi! Taj lik je i napravio onaj "ICE BAR" ispod Ogorijelice 1

mallorca

Quote from: vip-jahorina on 20 March, 2011, 10:37:32
Quote from: Stale on 20 March, 2011, 09:21:46


  :bravo::(

yes, upravo ti igloi! Taj lik je i napravio onaj "ICE BAR" ispod Ogorijelice 1

ovi igloi su premaleni da bi unutra stalo bilo sto....

Stale


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

stale sto nisi snimio  onaj radiator i garazu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: napravilo bi se to vece nije nikakv problem bar ga na vrhu jahorine ima u izobiljnu za takve stvari

vip-jahorina

yes STALE !!
Quote from: mallorca on 20 March, 2011, 12:09:01
ovi igloi su premaleni da bi unutra stalo bilo sto....

poslije ovog clipa, misim da ces promjeniti misljenje ;D

Stale

znam da je veæ bio dernek u ovom iglu, ne zna se taèno koliko je ljudi bilo ali se popilo 8 litara rakije  :o

vip-jahorina

kazu da nema potrebe da se grijes u iglu, ne kontam sto su onda pili rakiju  :o

Stale



vip-jahorina

dobro je sto si me podsjetio  :P
Oko toga cemo pocetkom decembra. Ako budi i dalje svi koje sam spomenuo zainteresovani a ja budem imao iole vremena, zasto ne?

mijat

Quote from: vip-jahorina on 08 November, 2011, 12:13:42
dobro je sto si me podsjetio  :P

podsetila!!! molim te obrati pa¾nju, dama je u pitanju  hug:(

vip-jahorina