• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Docek Nove Godine 2012 na vrhu Jahorine!

Started by vip-jahorina, 19 March, 2011, 12:27:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

serzinjo


skiDeki

Hvala VAM sto ste me podsetili da ce uskoro Nova Godina hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

valjda ce sneg pre nove godine da se vise obradujemo

Border No#1

Ovo je odlicna ideja, kud besplatno, tu ce da bude sigurno 1000 ljudi. A kao sto znate ljudi vole romantiku pa nek to sve bude manje osvetljeno, ponegdje bakljica i to je to, a muzika i nemora toliko trestati mozda u nekim delovima malo jace, negdje malo manje posto ima ovde i starijih ljudi. A svi vole vatromet, ali ne bilo kakav bezveze nabacan u zrak samo eto da explodira, napravite nesto fascinantno, nesto sto ce se pamtiti, mozda vam pomognu snimke na youtubu sta rade po drugim jacim gradovima i planinama, za to bih stvarno trebalo se malo potrudit... Pozdrav iz Dervente.
[/align]
MojiCS1.6serveri iLLegaL.lumBber

Butcher

Hoce li da bude ista od ovog planiranja?
Iz Banjaluke sam ovo mi se cini kao odlicna ideja ali naravno vidim da nije potvrdjeno da ce se to uopste odrzati....volio bi kad bi neko stavio neki kontakt telefon ili barem odgovorio na post .....
Ekipa i BL spremno ceka vas odgovor!

vip-jahorina

ja nemam nikakav odgovor iz OC-a, te samim tim, vip jahorina nije u mogucnosti ovu svoju ideju i sprovesti.
Za sada znaci ostaje samo na ideji....  :'(

Custom

Ako dodje do nekih promjena tj pozitivnog odgovora od OC-a ovo bi bilo savrseno

MilanP

Sada je vec kasno za organizaciju takvog necega!

vip-jahorina

OC ima dovoljno svojih problema, tako da za ovu godinu to nije moguce prije svega zbog kratkog vremenskog perioda.
Ali, ko zna, mozda jednom bude moguce ideea:(

Custom

Steta,al svaka cast na ideji. Ima li sta drugo za kolektivni docek?

raca

Kolektivno svi, kuca, TV program...  >:D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

drm


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...