• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina ljeti

Started by white shark, 19 March, 2011, 22:58:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


white shark


Nana

E hvala, hvala..bolje vas nasla  ;D
Pa eto, mozemo i mi izvesti nesto kao ono na moru sto rade, kada gliserom vuku ono padobrance ili kako se vec zove, samo sto bismo mi zakacili paraglajder za bajs, pa ti pedalaj, a ja cu snimati iz gornjeg rakursa  :bravo::( Al' ne smijes da posustanes, jer ce onda biti vriske..orao pao.. :-\

mijat


looka

Evo Mijate ti mene vuci, i ja bih da letim!  devil:(
Taman da vidimo ko bolje pedala, trkaæemo se!  ole

brera


looka


Filipino

Quote from: Nana on 31 March, 2011, 23:21:44
Pozdrav svima.. ja sam vama nova, vi meni niste   ;D
Vidim da je paraglajding na Jahorini u ponudi od ove godine.. Je li neko vec probao ili ima namjeru uskoro? Ja bih rado, pa me interesuje sta i kako..
Ja sam htio prosle godine,ali nestigoh,pa se nadam da cu ovog ljeta probati.
Od opreme ne trebas nista,bile bi pozeljne planinarske cipele(gojzerice) radi sigurnosti zglobova pri slijetanju.
Mislim da je tandem-let ispod 50€.
Tip se zove Miki 00387/65713-834
Slijeces u selo Vrhpracu,pa kad se budes vracala na Jahorinu pogledaj Kadino Vrelo,usput je.
Sretno!

Nana

Ja sam htio prosle godine,ali nestigoh,pa se nadam da cu ovog ljeta probati.
Od opreme ne trebas nista,bile bi pozeljne planinarske cipele(gojzerice) radi sigurnosti zglobova pri slijetanju.
Mislim da je tandem-let ispod 50€.
Tip se zove Miki 00387/65713-834
Slijeces u selo Vrhpracu,pa kad se budes vracala na Jahorinu pogledaj Kadino Vrelo,usput je.
Sretno!
Quote

Filipino, hvala puno!! ;D I ja o tome razmisljam vec par godina, a nikako da mi se misli materijalizuju.  ideea:( Odoh sad da podmazem gojzerice  ;D

Nana

I evo dajem dukat onom ko mi objasni sta trebam uraditi da mi, kada citiram nekoga, taj citat bude u onoj kockici ljubicaste boje (kao kod vas), a ne podvucen nekom linijom (kao kod mene). Bice da sam tehnoloski neosvjestena osoba.  :-[ 



brera


Nana


brera


mijat


brera

Mijate, èim sam spomenuo, da nas vuku, svi se razbje¾ali. Ostali sami, ti i ja, i rakija. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: