• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina ljeti

Started by white shark, 19 March, 2011, 22:58:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

looka


Nana

Quote from: mijat on 02 April, 2011, 14:30:41
Quote from: brera on 01 April, 2011, 14:56:46
Loka, da se i ja umije¹am i ne¹to predlo¾im. Po¹to sam i ja u kategoriji sa Mijatom (i malo smo starija populacija od vas, koju godinu) koja nije najvi¹e zainteresirana za takva "muèenja" kao ¹to je biciklizam, pogotovo gorski. Ali po¹to na forumu postoji vi¹e vas, ljubitelja pedala, predla¾em da smo ja i prijatelj Mijat tandem sa padobranom, a ti Loka i prijatelji sa biciklama ..... 8) Ja i Mijat bi da letimo. regge A rakiju èemo podjeliti sa vama. :bravo::(

potpuno si u pravu brera, lak¹e je mlaðima da vuku nas malo starije  ;D
Quote from: Nana on 01 April, 2011, 21:00:54


I evo dajem dukat onom ko mi objasni sta trebam uraditi da mi, kada citiram nekoga, taj citat bude u onoj kockici ljubicaste boje (kao kod vas), a ne podvucen nekom linijom (kao kod mene). Bice da sam tehnoloski neosvjestena osoba.  :-[ 

mogao sam i ja zaraditi dukat  (:smijeh:

Oooo Mijate, pa ja kad budem naucila da u jednom postu citiram dva razlicita clana foruma, stavim po komentar ispod svakog citata, a da ih ne pobrkam i pri tom jos ono najbitnije podjonim razlicitim bojama, sa mnom se lijepo nece moci pricati!  afrocool:(

E sad sam vjerovatno vec ozbiljno zglajzala u off topic, al’ nisam mogla izdrzati..no dobro, gdje su mladi tu je i sala!  :bravo::( 
Necu vise, obecavam!  ::)

medo