• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

md

 :o :o :o :o :o

NA ®ALOST ®IVIMO OKRU®ENI LUDACIMA KOJI  PRAVE OVAKVE ILI SLIÈNE GLUPOSTI I NA KRAJU STRADAJU NEVINI I SUPER LJUDI KAO ©TO JE NA© HARE!!!

HARE UZ TEBE SAM , UZ TEBE JE I MOJ MALI GRAD , REPUBLIKA SRPSKA , BOSNA I HERCEGOVINA I CIJELA EX YUGA!!!

SREÆNO!!!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

BOJAN-BG

vratice se hare na staze jahorine,jel bila operacija danas ima li ko kakvu informaciju

skiDeki

Koliko sam ja razumeo operacija je otkazana zbog praznika!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


minjon81

A jadni mali Hare, kucni ljubimac! Budi dobro Hare!!!

mijat

maskota jahorine  (:smijeh: hare komunalac

sina

Hare, zelim ti brz oporavak....

brera


skiDeki

Dobra informacija, da stvari polako ali sigurno idu na bolje i da je Hare pun optimizma i pozitivne energije bez obzira na tesku situaciju u kojoj se nalazi, a to ce mu sigurno pomoci!

Ja sam se medju prvima cuo sa njim, oklevao sam da ga zovem na mob, ali nikako drugacije nisam mogao dobiti info, pozvao sam ga, kada se javio jedva je disao i pricao, ali se opet javio sa njegovim starim "GDJE SI DEKI " Takodje nisam mu dao da puno prica, da ne trosi energiju, samo mi je ponekad slao sms kako mu je, a ja sam ga prosledjivao drugim forumasima.

Sad je vec bolje, i zamolio bi sve ko bilo sta sazna da objavi ovde, da ga ne bi svi posebno uznemiravali jer mu je potreban mir!

Verujem da ce Haretu biti drago kad se oporavi i procita sve poruke koje smo mu kao zajednica uputili!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


looka


brera


lola

drago mi je da mu je bolje,ko se s njim èuje nek ga puno pozdravi!!!!!!!!!1

otrov

jebo te mislio sam da smo poceli da se salimo na grub nacin .. ne vjerujem da mu se ovo dogodilo .. evo bratac i od mene podrska da to prebrodis sto brze i da bude sve najbolje .. i ne izlezavaj se puno u toj bolnici .. ide zima znas ! a kad izadjes tog majmuna oderi na sudu za pare pa da finansiramo neki novi lift i stazu za vas bordere, da nam ne smetate vise :P
pozz .. svi smo uz tebe
share it with friend or two

skiDeki

Davore nisi jedini kojem se ucinilo da je ovo sala, ali na zalist nije...

Dobra vest je da je Haretu bolje i da ce uskoro instalirati internet u bolnickoj sobi pa ce nam se sam javljati, naravno koliko bude u mogucnosti!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...