• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooooooooooooooooooooooooo ljudi moji volim vas najvise sto brinete i evo plako koliko se alkohola popilo i shishe ispusilo za mene morao sam ozdravit ili se ponovo roditi tako da ide sve na bolje mm po mm.

BOJAN-BG

hare samo guraj napred

minjon81

Ljudi, ja se malo dopisivala sa Selmom, pitala za ljubimca, evo njenog odgovora, mada manje vise znamo

Majo,
Hari je sada vec bolje, ali je i dalje na intenzivnoj njezi u bolnici Kosevo. On ti ima povrijeðeno lijevo plucno krilo i jedan kicmeni prsljen za koji ceka operaciju. Sve u svemu ide na bolje. Kod njega je i mobitel pa mu mozes poslati sms da ga pozdravis. Hvala na brizi. Pozdrav.

Evo vidim da se i Hare javio i bas me obradovao, zvrk jedan!

samo napred Hare, pazi kako vozis ta kolica po bolnici!!!
I drz se!

Filipino

Nadajmo se da ce i druga operacija proci kako treba.
Casa crnog vina za Haretov oporavak.Zivio!

BOJAN-BG

bice to hare sve u redu,moras ti jos jahorinu guliti sa tvojim bordom

mijat

ovaj otrov stvarno dosadan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hare nam opet ¾ivnuo, juri medicinske sestre  po hodnicima  ;D

kod dekija sam nauèio novu uzreèicu: popio je dva reda vinograda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: tako je i bilo samo da nam hare ozdravi i to slovenaèkog vina mada mislim da je banatski rizling bolji

skiDeki

Izgleda da je vredelo popiti ona dva reda vinograda i to  za  haretovo zdravlje, vidis kako se oporavio (:smijeh:

Hare dobrodosao nazad :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala i jos jednom hvala svima pa bozeeeeeeee zar je i vino moralo biti slovenacko hehehehe laku vam noc moras se odmoriti...ne slusaju me pluca kako treba  regge regge regge

BOJAN-BG

laku noc hare i samo lagano

brera


Laus

Hare ljudino drzi se! Ako treba nesto, svi smo tu!!!

dale

Sva sreca,pa si naucio padati Hare... puf:),drzi se covek!!

vranex

Hare nas oporavljaj se sto prije! Pocetkom Jula garimo na glecere u Austriju, bez tebe ne idemo da znas!

Radiohead

dobar si ti cim se vec zjb
a zelim ti brz oporavak i jedva cekam da nam prepicas taj svoj kondorov let
pozz i brz oporavak

otrov

Quote from: mijat on 03 May, 2011, 22:34:58
ovaj otrov stvarno dosadan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

kod dekija sam nauèio novu uzreèicu: popio je dva reda vinograda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

e mijate em si dosadan em ne znas uzrecicu kako ide .... kaze se : popio je i lijevi i desni red vinograda

evo uzreciva za hareta : Hare pao k'o ugalj na rudara
share it with friend or two