• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Sad sam na fb prièao sa Harisom. Odmara, le¾i, pije sokove, jede ko konj i zaj... sestre. To je rekao, to su njegove rijeèi. Smisao za humor i zajebanciju mu je ostao. No, zamara se i trebao sam ga prekinuti, da bi odmarao. Pozdravlja sve i to je to. Za sad.

drm

Sad vidio, dr¾i se Hare!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala ljudi puno na svemu, osiguran sam sto znaci troskova lijecenja nema...a da sam u Sloveniji kod Brere ni Bill Gates mi nebi mogao pomoci  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ne mogu puno pisati ne vidim dobro tastaturu jer samo okrenem glavu i oci prema laptopu pa mi se brzo mute slova i manta cuvajte mi se ..

BOJAN-BG

hare samo nek ide na bolje,i odmaraj se mani se telefona i lap topa

minjon81

Ajde Hare, znas da smo svi uz tebe! Jos malo i bice sve ok! Ja ti saljem pusu!

skiDeki

Minjonce, zar i mene trba nesto da pregazi da bi dobio pusu od tebe (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Pozdrav Haretu ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Ih Deki zar je dotle doslo? Ahahahaha

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 09 May, 2011, 23:32:58
Ih Deki zar je dotle doslo? Ahahahaha

Ocu i ja pusu!? :D  heheheheheeheh :D

mijat

deki i dane se napalili na pusu ko èela na ektar deteline  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

zidoo

sad sam tek procito, drz se

MarijaBB

Ne daj se Hare. Evo ja se obavezujem da cu napraviti kolac od borovnica koje Hare ubere na Jahprini :)

brera


skiDeki

Ja sam se juce cuo sa njim, sve u svemu polako ide na bolje... ali ce oporavak biti dug
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Danas se cuo sa Harisom, kaze da je dosta bolje, trebali su mu ispumpavati pluca, ali su lekari procenili da nema vise potrebe.....ostaje jos operacije kicme i ugradnja dva fixatora, jedan fixni, drugi mobilni!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

ja danas nemam vremena da ¾alim hareta, kritièno je  ;D ;D ;D