• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


brera


lola

super,dobre vjesti...bravo Hare,namlado je biæe dobro...pozdrav Hare :bravo::(

looka


skiDeki

Potpuno se slazem sa lookom, duh je najvazniji, a kod hareta to ne fali ni malo ;D

Ja se svaki dan cujem sa njim sve ide polako na bolje, samo sto ima bolove u kicmu, ali valjda je to normalna reakcije kad se sve vraca na svoje mesto....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Upravo pricam sa Haretom, danas ima manje bolove i konacno je prebacen sa intezivne nege i dozvoljene su mu posete (predpostvljam) :bravo::( :bravo::(

Inace, danas mu je 21. dan od udesa i kako je u krevetu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ttk

Here, pozdrav is Spanije. Drzi se!

minjon81

Nemam bas puno vremena ni za sta trenutno, ali uvek bacim pogled da vidim kako je Hare! Drago mi je da ide na bolje, potpuno se radujem kad procitam pozitivne vesti o njemu! Drzi se Hare!

Big_DANE

Malopre sam divanio sa Haretom...malo se kuckali preko chat-a ...sve vas pozdravio...polako se oporavlja....sutra se ocekuju vesti za operaciju kicme...nadam se dobrim vestima....

p.s. sve clanove foruma pozdravio je SEJO (takodje clan) ... a posebno je pozdravio Dekia...eto....

mijat


skiDeki

Nemoj da mi neko Seju iz Vogosce dira, bas smo se ispricali, lik je do j...a, samo se malo upr'o kad smo mu Hare i ja rekli da ga mogu poseci kad mu brusilicom budu sekli gips :P (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Najnoviji info od Hareta....

Posle danasnjeg pregleda kicme doktori su  odlucili da se operacija ne izvrsi, nego ce za neko vreme da mu uz kicmu stavi neki gips, pa ce onda uz terapije Hare opet biti na nogama ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

hare nije voleo da se kupa tako da je ovo dobra vest  (:smijeh:

ide na bolje i to me raduje  ole ajmo u novu kafanu da nazdravimo brzom oporavku

otrov

vredno pratim napredak . samo polako hare . pozz
share it with friend or two

mijat

javi se hare, nema te veæ 3 dana  :o