• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

bilo kakva pomoc bez obzira na iznos je pomoc...to jako utice na psihu i bar znas da si na nekog ostavio traga svojom slikom, osmjehom ili ti pak rakiom u dobrom drustvu...zato HaRE ostavi broj tekuceg racuna da ti uplatim da odvedes medicinsku sestru na veceru, tvoje je samo da ispricas koje su joj boje tange bile :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Quote from: HeAd on 06 May, 2011, 20:21:54
bilo kakva pomoc bez obzira na iznos je pomoc...to jako utice na psihu i bar znas da si na nekog ostavio traga svojom slikom, osmjehom ili ti pak rakiom u dobrom drustvu...zato HaRE ostavi broj tekuceg racuna da ti uplatim da odvedes medicinsku sestru na veceru, tvoje je samo da ispricas koje su joj boje tange bile :)

:bravo::(  :bravo::(  (:smijeh:

minjon81

Quote from: HeAd on 06 May, 2011, 20:21:54
bilo kakva pomoc bez obzira na iznos je pomoc...to jako utice na psihu i bar znas da si na nekog ostavio traga svojom slikom, osmjehom ili ti pak rakiom u dobrom drustvu...zato HaRE ostavi broj tekuceg racuna da ti uplatim da odvedes medicinsku sestru na veceru, tvoje je samo da ispricas koje su joj boje tange bile :)
:bravo::( :bravo::( :bravo::(
Head, svaka cast!  (:smijeh:

skiDeki

Ja sam malo nakrivo, ali jos uvek mogu da citam (:smijeh:

Podrzavam ideju 100%
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


brera


skiDeki

Meni se nije javljao od cetvrtka kad smo se culi preko fb, ima li kakvih novosti??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Ne javlja se od èetvrtka, ni na fb... ?????????????

DarkoN

nije se ni meni javio. poslao sam mu sms ali nisam dobio odgovor.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Danas ja tako glabam po Fruskogorsko maratonu negde oko 15km... kad poruka od naseg Hareta...stize :

Moj veliki Dane, evo puno sam bolje, sad mogu citati poruke koje sam fulio dok sam bio u krizi  :(, hvala sto brinete za mene i pozdravi mi sve alkoholicare na forumu :P , 
necu da koristim laptop puno se naprezem ne da mi kicma, tako kad budem mogao gledat da mi se ne manta javim se drito iz bolnice ... hehe....


brera


looka


brera


niko


pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?