• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Podr¾imo Hareta

Started by mijat, 30 April, 2011, 11:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tu sam ziv sam...jos malo pa kucna njega woohooo ...najveci problem mi je sto necu moci piti 6mjeseci alkohol, gazirano i pusiti nargile  regge regge

mijat


brera

Hare se polako sprema, da ode kuæi. :bravo::( Sad ima veliki problem jer broji sate kao da je u JNA, pa ka¾e, da vrjeme ne ide nikamo. Ja sam mu predlo¾io, da si te sate preraèuna u minute i sekunde te poène sa odbrojavanjem tih brojki. Neèe mu biti dosadno, garant. devil:( (:smijeh:

brera


brera


skiDeki

Sto Hareima dobru haljinu ... kao balerina (:smijeh:

Zadnja informacija iz BK: Hare se dobro drzi i seta, tako da je upravo odsetao negde i nemogu da ga nadju  (citaj, POBEGAO JE IZ BOLNICE)  :o :o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Gle friz, ko Brega u mladim danima. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 02 June, 2011, 19:03:08
Gle friz, ko Brega u mladim danima. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

isti ti kad sidjes s camca  anan anan anan anan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka


looka


HeAd

hare vracaj se u krevet jos ces bordati na zimu...hehehe  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaahah jos juce sam stigao ali nisam bio puno na komp. igrala retardirana BiH protiv Rumunije izgubismo 3-0, malo raja ofo ono, filmovi i spavanje....tu sam sad u kako brera kaze MAMAHOTELU ne zalim se sve je stvarno po visokim standardima, eto ko ima dovoljno $ $ $ nek posjeti ovaj hotel   :bravo::(

moji vi sad cemo se malo vise cuti, bolje mi odgovara ova stolica za racunarom nego laptop na stomaku  3:(

mijat

hare, da li ima mesta u mamahotelu  ;D ;D ;D





dve nedelje nisam ni znao da mi je kost slomljena!!!  :'(

looka