• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat

dobro jutro, nemam snage ni za prièu  regge

brera


mijat


brera


skiDeki

Dobro jutro ja cu klasiku bez PDV-a
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

evo i male privrede bez pdv-a  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mogu ti reæi brera da sam se smrzao koliko su noæi hladne  :o na jahorini mi nije bilo toliko hladno kao u noæi izmeðu subote i nedelje. antifriz je odradio svoje  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav svima bolovi su malo popustili al me i dalje jebe kicma  3:( ubija ovaj pancir susi se i skuplja hoce oci da mi iskoce uzasno.... moze meni sok od kajsije  (:smijeh: (:smijeh: drugi nek se izjasne medicinska sestra casti (citaj:brera)

@mijate
kako ce ti biti hladno na jahorini kad si u hotelu od 16h hehehehehe moras drugi put doci kad i brera pa da zajedno prodjemo sumom u 3-4h, tu ti ni antifriz ni kerozin ne pomaze  (:smijeh: (:smijeh:


mijat


mijat

dobro jutro, klasika bez pdv-a je na stolu  ;D

brera

Dobar dan, eto mene pre posla na klasiku. ;D Hare, sestre bi mogao ja poèastit sa....., ali samo one mlade, zgodne, hug:( one gorile ostavljam tebi. devil:( Èujem, da èe ti dolazit kuèi u posjetu. (:smijeh:

brera

Dobar dan sa posla. regge

Nichifor


mijat


DarkoN

evo i mene da popijem jednu(mozda i vise) USPUT  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan, da se ne znojim na poslu, jedan ledeni MSD. ;D