• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


brera


skiDeki

Nemoj te tako, pa Hare je DOBAR (za izbegavanje) (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera




skiDeki

Pridruzujem se cestitkama!!!


Izgleda da sam postao alergican na ambroziju, uzasan osecaj, pece grlo, nos, oci, kihanje, maramice big pack stalno uz mene...uhhh :'( :'( :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Probaj lijeèiti sa ledenim MSD (0,5l), nije vrag, da ti nebi bilo bolje od. drugaèije. 8) regge  (:smijeh:


skiDeki

E bas vam hvala na strucnim savetima, bas me zanima sta bi Madjarica rekla za Mijatove i Brerine metode?? (sigurno bi odmah naostrila oklagiju) (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav ljudstvo hvala na cestitkama...a i ja takodje svima koji slave cestitam BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

Sta vam je omladinci rano ste se nesto poceli zahebavati s gazdom  >:( hocetel da vas usluzujem samo alpskim mlijekom... skodi vam alkohol za bajram bar se potrudite da pauzirate  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera


mijat

dobro jutro prijatelju, da li si video kako se osilila omladina  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: gazda hare  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera