• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma da sam bio tamo nebi mi dozvolio da skinem gips, i ako bi ga skinuo vec bi sutra bio na peronu 6, auto-trans, drvo bi kapetan morao nositi umjesto mene jer bi se ja pravio da ne mogu nositi nista tesko  (:smijeh:  ...a u MN se niko nije ni maknuo kad se gips skidao,,potreban materijal WC kada ili tus, kljeska, noz, makaze


brera


brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Sta cu ja da dobijem mufte, jos mlao pa 5 o o o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Ma sta ce mi Hare u krevetu, covece on hrce kao motorna testera bez auspuha (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahaah sta me budis u 09:00  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ovo je ono kad smo bili u Sloveniji  :bravo::(

brera

Nije mu ni trebao cijeli krevet, zar se nije mogao ispru¾iti zbog rakije?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: brera on 16 October, 2011, 19:07:22
Nije mu ni trebao cijeli krevet, zar se nije mogao ispru¾iti zbog rakije?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
brera takvom neiskustvu se nisam nadao od tebe. od rakije nije znao gdje ide glava a gdje noge pa je u razmisljnju zaspao onako.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...