• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


brera

Dobar dan, ja èu MSD. 8) regge Lola se izmeðu nas dvojice postavila za svaki sluèaj, kao tampon cona. regge

brera

Hare daj poèasti u ime Dubioza kolektiva. regge


lola

Quote from: brera on 18 October, 2011, 13:35:32
Dobar dan, ja èu MSD. 8) regge Lola se izmeðu nas dvojice postavila za svaki sluèaj, kao tampon cona. regge

uvidjela sam potrebu za spreèavanje zbli¾avanja zbog moguæe eskalacije sukoba...eto diplomatski odgovor (:smijeh: (:smijeh:

brera



skiDeki

Quote from: brera on 18 October, 2011, 11:10:14
Da nisam иuиnuo, Lola ne bi bila na slici. devil:(
Da li si cucnuo ili mozda poklekao :o (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

to nikako, ne pokleæemo mi tako lako  devil:( mo¾da mu je upao kamièak u cipelu pa je hteo da ga izvadi ;)

skiDeki

Ma daj, pa gde na Jahorini da nadje kamencic (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Da je d¾ip ili da je xDrive bio bi taman za JA. :bravo::( (:smijeh: anan anan

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ljudi ja sam stigao kuci malo se bilo u goste kod DK i nazdravilo se par puta, sto kaze brera da i vama malo posaljem koje pice da ne budete praznih ruku  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) cestitke Dubiozi :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a sad spektakl samo za FORUMA©E :D malo da se sjetimo izjave naseg brere koju sam slucajno snimio... lijepo od mene sto ga ovako pazim tako da uzivajte
http://www.youtube.com/watch?v=84LswRGwZME

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: