• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "Bolje kod nas nego preko puta"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 29 August, 2011, 16:03:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

evo mene. ma sta ces kometarisati, dobro je sve proslo kako je moglo biti. da je lik htio mogao je ubiti i raniti mnogo vise ljudi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sreca pa je kupio pusku od brere...pola su bili corci hahahah nego stipu to jestel pripremili zecije salo za podmazivanje skija i ostalu opremu da kad dodjete zablistate jahorinom i sredjenim stazama  ole


skiDeki

Dobro jutro, 127 gostiju, nazalost dosli su na forum da saznaju vise o nesreci koja se dogodila, ali dobro je da se sve zavrsilo, ne ponovilo se, nadam se da ce sledeca velika navala na forum biti zbog neke lepe vesti!

Ali eto mi cemo uvek biti tu.... Posto Vip-team danas slavi, zelim da im cestitam pozelim zdravlje...

Znaci danas se pije na njihov racun  Ziveli i uzdravlje ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat

dobro jutro, ima li koga da mi se pridru¾i regge

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera

Da neèete vas dvojica sluèajno preseliti u slastièarnu? ???

mijat


drm


drm


brera

Dobar dan  ;D, ledeni MSD i èitanje postova. regge

md

Evo jedna preporuka "Jahorinski konaci".
Ja sam tu boravio sa svojom ekipicom poèetkom marta i bilo je super, toplo , èisto i uredno a blizu smo svega.

http://www.jahorina.org/apartman/jahorinski-konaci.php

Nije tema ali kad je drm veæ postavio pitanje....
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

drm