• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Ljeto je bilo dugo i prilicno vruce, pa i na Jahorini. Od strajkova, predlaganja novih formi poslovanja, eventualnih prodaja i kupovina izgleda nije bilo nista (bar za sada).
Nije bilo niti nekih radova koji su najavljivanji, ali su bar krenuli u realizaciju nekih, vec odavno prijeko potrebnih.

Nas u ovoj temi prije svega zanimaju staze i stanje na stazama, a samim tim vazni su nam novi ratraci koji vrhunski izgledaju i mogu cuda raditi na stazama. Da li ce se to i dogoditi, cemo jos vidjeti kad KRENE!!
Naravno i ciscenje staza od kamenjara u donjem djelu Poljica je vise nego za pohvaliti, naravno i to je sa par godina zakasnjenja, ali koliko se sjecam smo se svi godinama ovdje nervirali zasto se takve stvari nisu ranije dogadjale.

Evo par slika o stanju na Jahorini, jedna fenomenalna sa zacaranih dvora (thx. Aschen)


Radovi na otklanjanju kamenjara na Poljicama:


Novi ratraci !!!


O ostalim temama/radovima kao sto smo vec navikli u odgovarajucim temama.


Aschen

samo da se nastavi sa pozitivnim stvarima. Valjda ce ove godine i dobar snjeg zavalit. Nije ga dugo bilo



nkteam

Jel samo ja imam problem sa slikama?
Ne vidim ih, a ne mogu ni da ih otvorim (trazi da se ulogujem, a ocigledno je da jesam :) )

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja nemam problema a mislim da ni drugi cim komentarisu...probaj na drugi browser mozda upali  ideea:(

BOJAN-BG

jel to precednik otisao pa stali i radovi na jahorini ili su ubrzali sa poslom

HeAd

mislim da ce biti ok ako se staze dovedu u red ovim pospremanjem sto se radi i definitivno svim naporima treba da se pokusa do vec postojecih topova dovesti vodu koja bi omogucila nesmetan rad istih... za sve druge poslove trenutno mislim da OC nema spene, a nema u ovoj krizi od koga ni da dobije...samo dobri tarlahaci i valjda ce jednom onaj gore pogledati pa bar cetri mjeseca ove godine da imamo fino skijanje  ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Sve staze se ciste od kamenja!
Pored Poljica skoro je predjena i ogorijelica 1 i 2 - za sada imam informaciju da se radi o donjim djelovima, oni i jesu najkriticniji.
Radi se u dvije grupe: Kamco vodi jednu a Lucic drugu. Na raspolaganju je grupa od 20-30 ljudi, jedan bager i kamion. Svo kamenje se svlaci do pocetka staza i onda kamion odnosi....
ole. Samo naprijed

Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ODLICNO BRAVO MOMCI..skidamo kapu Kamcu i Lucicu te ostaloj ekipi svaka cast  :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 06 September, 2011, 22:52:43
Sve staze se ciste od kamenja!
Pored Poljica skoro je predjena i ogorijelica 1 i 2 - za sada imam informaciju da se radi o donjim djelovima, oni i jesu najkriticniji.
Radi se u dvije grupe: Kamco vodi jednu a Lucic drugu. Na raspolaganju je grupa od 20-30 ljudi, jedan bager i kamion. Svo kamenje se svlaci do pocetka staza i onda kamion odnosi....
ole. Samo naprijed

kad vip to objasni ispade kao da su otvorili kamenolom na jahorini  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Boki, da si video Jahorinu bez snega bilo bi ti jasno!

SKIJAMI PO KAMENOLOMU!

Svaka cast ekipi i neka zavrse posao do kraja....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...