• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

serzinjo

Quote from: mijat on 08 September, 2011, 08:38:31
Quote from: serzinjo on 08 September, 2011, 08:18:00
Na juиera±njem sastanku u Banjaluci konstatovano je da Jahorina svojim turistiиkim potencijalom nimalo ne zaostaje za planinama u zemljama okruµenja koje se smatraju atraktivnim i posjeжenim destinacijama.

da li je u pitanju №tamparska gre№ka?
Izgleda da niko od njih nikada nije vidio planine u okru¾enju, èim mogu da bubnu ovakvu glupost. Sve mi se èini da je to ista stara demagogija, a niko i ne spominje smjenu predsjednika NO.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"



skiDeki

Po planu bi skoro cela Jahorina trebala dobiti sistem za osnezivanju, ali jos se nista ne radi, mada su prosle godine krenuli krajem oktobra da rade, pa se dosta uradilo, za sad je najveci problem voda, tj akumulacija (jezero) koje bi ceo sistem snadbevalo vodom! Svi se nadamo da ce se nesto uraditi po tom pitanju do pocetka sezone!

Pozdrav!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Aschen

Evo neka fotka. Prve 3 su slike dijelova koji su prevuceni zemljom. U pitanju su gornji dijelovi poljica. Ove druge dvije su samo da pokazu kako je vrijeme.

Bice jos koja fotka uskoro

HeAd

onaj izlaz sa ogorjelice sestosjeda da li se tu sta radilo?...ja kad sam nekidan vidio slike nisam mogao da vjerujem...kao da je odron stijena...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Aschen

Na izlazima se nista nije radilo. Evo jos slika od donjih dijelova + garaza na ogorjelici 1 (valjda)

brera

 :bravo::( :bravo::( Ogorjelica 1 je to i djelovi staza oko Crven kuèice(1-3) te dio kod prijeloma Ogorjelica 2, koji je kritièan(4-5).

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svaka cast sve pohvale za trud i slike..ipak se busenje sadilo na kriticnim djelovima :bravo::( :bravo::( nema vise ruznih zvukova po prelomnicama sad ce biti kao po loju  ole

brera

Hare ljenèino. Mogao si se izvuè iz kafane i skoknut na JA, fino obiè planinu, poravnat travu gdje treba, tu i tamo slikat i staviti slike. 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

de brera malo protresi glavom... mozda ti dodje iz g u g zar si zaboravio da sam na bolovanju  (:smijeh: (:smijeh: