• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead

rajska dolina :-* lijepa kao i uvijek
svaka cast na slikama kao i uvijek

Radiohead

onako usput....
imali kakvi tobogana, ljuji i ostalih zajebancija za djecu da je u funkciji sada????

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja kako znam nema :( jedino zatvorene igraone u pojedinim hotelima

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BL

za turu, dvije, tri, ... uvijek :). Pogotovo poslije dana na skijama.


Filipino

Quote from: RADIOHEAD on 16 September, 2011, 16:47:13
onako usput....
imali kakvi tobogana, ljuji i ostalih zajebancija za djecu da je u funkciji sada????
Imas pred Termagovom Kolibom par stvarcica za djecu.



BL



BL

Bojane,

     hvala za preporuku. Pratio sam tu raspravu i ranije. Kao sto vec rekoh, o gondoli je puno razlicitih stavova. Meni licno izgleda veoma dobra  ideja ali nazalost, malo vjerovatno da ce se ostvariti.
     Sa tehnicke strane, ako moderator zeli moze prebaciti ove komentare u taj segment foruma mada i ova tema (Stanje na Jahorini ...) odgovara.

Srdacan pozdrav.   

zburkos

Prava prica.......
Majnex gradi gondolo, hahahahha.....
Pa kad je vec grade bolje da su to uradili iz I. Sarjaeva bila bi mnogo pametnija investicija nego sa Pala.....
Bolje nek gledaju sta da rade sa predstojecom sezonom, i kako da privuku goste da ne bude ko zadnje dvije sezone.

loop



Guten Morgen liebe snow space Fans, hier kommt schon mal die erste Einstimmung für den Winter ;-) Es schneit und schneit und schneit..... Am Berg oben ist schon alles weiß!!! ;-)

Ovako je vecina skijalista koje lajkam na fejsu otvorila jutro...  ole
allways stand sideways!

loop

allways stand sideways!