• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



DarkoN

sto se narodnih poslovica tice oni se jedino pridrzavaju one "Sto mozes danas, ne ostavljaj za sutra" ali samo kada je uzimanje para u pitanju. 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

Ako su napokon skotantali i u decembru krenu prodavadi sezonski ski-pass po ovoj cjeni onda je to nesta najbolje sto moze da se desi pred sam pocetak sezone....... ::)

BOJAN-BG


otrov

Pozdrav forumasi. Je li pecete ulaznice za zurku?Hoce li raditi praca za vikend
share it with friend or two

brera

Quote from: otrov on 24 September, 2011, 10:58:07
Pozdrav forumasi. Je li pecete ulaznice za zurku?Hoce li raditi praca za vikend
Oæe, ali samo lijevo!!!!!

otrov

share it with friend or two

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sta imam reci,... bio u Sloveniji a njega nema pa nek slusa ovo i nek zaboravi dlakavu pusku

http://www.youtube.com/watch?v=DeOPmFsDvCU

skiDeki

Oci su mki more jadransko, ja sam jugoSLOVENKA (:smijeh:

On topic...  NA Jahorini sve isto
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 21 September, 2011, 16:03:15

Ima par novosti  8) :
sezonske karte ce biti puno jeftinije u prvom mjesecu prodaje, a onda ce naglo poskupiti, nesluzbeno saznajem oko 300-350 KM ili 50% od stvarne cijene).

Vipe
kad se ocekuje pocetak prodaja sezosnkih karata po ovim cijenama, gdje se mogu kupiti, jel ima u Sarajevu neko mjesto ili....???
pozzz i thx


looka


looka