• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

mene uvijek glava zaboli od gledanja u u termagovu kameru  (:smijeh:

loop

aj ti vipe lipo u ðir sa kamericom, dosadno mi je na poslu a nigdi aktivno na netu  3:(  ludzatobom:((
:
allways stand sideways!

skiDeki

Na jednoj kameri krava a na drugoj dva konja, vrlo zanimljivo (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Ocemo malo dici atmosferu? ajmo na dernek ljudi !!

Sa doceka ove Nove Godine u nevjerovatnoj atmosferi ... Ovako se festa na Jahorini...


otrov

ubija :) jesmo na vrhu ove godine?
ovdje smo ja i brera skijali prosle godine .. cuj mene pili .. skijali
share it with friend or two




vip-jahorina

imamo mi i glecer za ljetno skijanje, samo njega cuvamo kao tajni adut, ha


Bracanin

Po vama kad je najbolje biti u Januaru na Jahorini? z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) l:k) l:k) l:k) l:k) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ole

roPebn

Quote from: Bracanin on 13 October, 2011, 13:46:11
Po vama kad je najbolje biti u Januaru na Jahorini? z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) l:k) l:k) l:k) l:k) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ole

KAda su zurkeeee :D


Radiohead

zadnje 3 godine jedino mart nije iznevjerio. Sve ostalo srednja zalost, lani je palo metar snijega mislim krajem janurara  i otopio se za dva dana (bas za vikend :)
Fakat je nezgodno za planirati i kad si u Sarajevu, a da ne govorim za ljude koji dolaze iz drugih drzava/gradova, ja sam prosle godine cuvao godisnji do marta pa opet su mi zadnja dva dana bila sa juzinom...