• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

md

Quote from: RADIOHEAD on 13 October, 2011, 15:01:11
zadnje 3 godine jedino mart nije iznevjerio. Sve ostalo srednja zalost, lani je palo metar snijega mislim krajem janurara  i otopio se za dva dana (bas za vikend :)
Fakat je nezgodno za planirati i kad si u Sarajevu, a da ne govorim za ljude koji dolaze iz drugih drzava/gradova, ja sam prosle godine cuvao godisnji do marta pa opet su mi zadnja dva dana bila sa juzinom...

Potpisujem!!!

Mart je zakon zadnjih par godina!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Custom

Quote from: vip-jahorina on 10 October, 2011, 22:50:10
Gledao ga ja na prezentaciji. Ako se sjecas onih helikoptera u martu (jesi bio tad na planini?). To je tad se snimalo.
Stvarno vrhunski.



<iframe src="http://player.vimeo.com/video/29366542?title=0&byline=0&portrait=0" width="400" height="225" frameborder="0" webkitAllowFullScreen allowFullScreen></iframe>

SRPSKA kultna planina ? :S



vip-jahorina

daj ljudi pustite te stvari, kome smeta ima problem, kome ne smeta nek je smatra svojom, ja vam svima mogu samo reci da je vise nego nasa planina: nas forumasa, skijasa, bordera i svih ljubitelja skijanja i jahorine.

od sada svaki komentar na ovaj dio filma brisem ...



vip-jahorina

nista protiv te vrste komentara - samo bez politike..

iako je coso moj good friend, bogami ce se admin na tebe naljutiti  cr:) jer zapostavljas ovaj video :


BL



Custom

Quote from: vip-jahorina on 13 October, 2011, 16:28:12
daj ljudi pustite te stvari, kome smeta ima problem, kome ne smeta nek je smatra svojom, ja vam svima mogu samo reci da je vise nego nasa planina: nas forumasa, skijasa, bordera i svih ljubitelja skijanja i jahorine.

od sada svaki komentar na ovaj dio filma brisem ...

Slazem se i ja,nisam mislio nista lose. Ona je nasa i Mi smo njeni  ::) ::)


Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 13 October, 2011, 16:28:12
daj ljudi pustite te stvari, kome smeta ima problem, kome ne smeta nek je smatra svojom, ja vam svima mogu samo reci da je vise nego nasa planina: nas forumasa, skijasa, bordera i svih ljubitelja skijanja i jahorine.

od sada svaki komentar na ovaj dio filma brisem ...
Super je filmi, iskreno iskljucen mi je ton :). Ali odavno trazim neku sliku ili film Jahorine iz zraka, mislim da je super odradjeno. Svaka pohvala.
Jahorinu ovako i dozivljavam kako je VIP naveo, jedva cekam da zatrpa  s:nij) l:k)
Jel ko kupio sezosnku kartu?

zver

E peoplesi , jel mi moze netko reci tko je izvodjaæ one stvari kaj je na videu??? cr:)

vip-jahorina