• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanju radova i pocetka sezone 2012

Started by vip-jahorina, 01 September, 2011, 13:30:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

judoka

Quote from: Filipino on 15 October, 2011, 08:40:47
Quote from: judoka on 15 October, 2011, 00:02:49
Oprostite mi na mom neznanju, ali bih bio zahvalan ako bi mi mogli ogovoriti da li je istina ovo sto se tice garaza?

Za ovu sezonu ce biti zavrsena garaza na 6-osjedu  Ogorjelici.
Poljica ostaju i dalje bez garaze  >:( >:(
Hvala puno, nadamo se tim vizirima, makar na Ogorjelici :)

BOJAN-BG



vip-jahorina

iskustvo je cudo!
godinama pratimo i ocekujemo, a pricaju nam price ...

skiDeki

Nije da se ne uradi nista, ali uvek je to neki minimum, mi kao zajednica na vreme ukazemo na odredjene probleme i nedostatke, ali se jednostavno slabo radi na uklanjanju istih...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera

 Najbitnije: Na èelo OC -a moraju doèi ljudi iz turizma i sa ovih prostora, domaèi, koji znaju i vole JA. 3:(

DarkoN

sad sam bio na jahorini i od direktora oc-a sam saznao da ce ove godine na jahorini cijelu sezonu biti deda mraz i da ce davati poklone svima koji dodju.  devil:( devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

uvijek ista prica.....mol boga da padne snijeg i kad padne piciti gore skijati i moliti boga da jugo ne dune da se moze oceifiti par dana i to je to  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nek ga bude malo vise u odnosu na proslu godinu.. jedva cekam da probam novi dvosjed evo raja vec ceka  (:smijeh: (:smijeh:

brera

Novi novcati iz '84 te. :bravo::( :bravo::( Puno, puno  s:nij) s:nij). Jel ti poznata kuèica?? I njezin krov si ogulio. devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

postala je svakodnevnica, vise mi sluzi kao rampa za zajebavanje nego kao kucica za ove iz OC  (:smijeh: moram se odmoriti imam pune ruke posla, kalendar popunjen sa instrukcijama samo se ceka snijeg... tako ti je kad su kod mene instrukcije besplatne


brera

Gdje èe biti instrukcije? Pa mogli bi ti napravit rampu na poslu, direkt iz kuhinje na stazi. (:smijeh: (:smijeh: