• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Smjenjen predsjednik nadzornog odbora Borislav Bijelic

Started by vip-jahorina, 06 September, 2011, 23:16:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Trazili ste i evo ga  ole
Ekluzivno samo za nase forumase objavljujemo: jucer smo dobili provjerenu vijest da je na posljednoj sjednici nadzornog odbora OC-a, smijenjen Borislav Bijelic. Po misljenu vecine ljubitelja Jahorine zlo br. 1 Jahorine i OC-a bio je Borislav Bijelic.

Vise puta smo ovdje u forumu spominjali njegovo ime kao lika koji je sa pozicije covjeka vlasti iz sjene najvise kriv za stanje koje nasu ljepoticu gusi.

Dalje, iz provjerenih izvora, veoma bliskih samom vrhu drzave, saznajemo da vlada podrzava njegovu smjenu, a mi se nadamo da ce i ostati tako.
Na mjesto predsjednika je postavljen Bilicar. Sve se to desava na marginama politickih sastanaka koji se odrzavaju na Jahorini.
Samim tim ce se vjerovatno izbjeci "nasilna privatizacija" jahorine i njeno srozavanje do dna da bi je neki tajkun kupio. Bilo je planirano da se Bistrica proda, otpusti 100 ljudi. I prvi put sindikati su ustali kako treba i danas su u BL u vladi.

Po informacijama koje imamo radi se na tome da Jahorina postane privredni subjekat, tj. jedinica izdvojena iz opstina koja bi u potpunosti gospodarila Jahorinom. To je po meni jedino logicno rjesenje postojeceg stanja.
Stop tajkunima  ;)
Jos jednom bravo!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


skiDeki

Treba smeniti sve koji srozavaju Jahorinu i upravo tako, kao sto vip rece Jahorina se treba izdvojiti iz opstina, neka ima svoj budzet iz kog ce izdvajati sredstva potrebna za rad i napredak, naravno uz podrsku vlade!

Podrzavam ciscenje :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ttk

Doaso septembar... vrijeme je da se nesto desava na Jahorini.
Sada samo da nas ne iznenadi i ne prekine snijeg u decembru

sina

medicinska elektronika,urbanisticki zavod,oc jahorina,sve je to djelo Borislava Bijelica..svaka cast majstore,sta je sledece?

Radiohead

ovdje ti se nikad ne zna sta je dobra vijest, tek nakon 5-6 godina skontras u kom grmu cuci zec _:)
al pozdravljam svaku promjenu jer je situacija bas u banani :)

brera

 ??? ??? Bilo je promaje na JA?? Jeli jak vjetar odpuhao svo smjeèe sa planine?? :bravo::(


vip-jahorina

"ovaj novi" je vec do sada bio u nadzornom odboru, a pored njega sjede jos 2-3 koji su po mom misljenu spremni poduzeti nesto i znam da su nepotkupljivi. Samim tim je stvorena situacija da nema preglasavanja i folova oko privatizacije.
Mislim da cemo ga pratiti u radu. Svaku incijativu koja je realna mozemo ponuditi na raspravu. Forum
I vip-jahorina su im vec poznati kao pozitivna incijativa jahorine.  ::)


vip-jahorina

Gazdinstvo ima srpske sume, tako da je moguce uknjizenje jedino ukoliko se jahkrina izdvoji na nivo drzave u privredni subjekt.

Opstina Pale i Trnovo nisu niti rupu u cesti zakrpale, tako da po meni suludo o njima raspravljati.