• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


emir

Uh da sam Bogdo  al nazalost nemam ni toliko ni godina a kamo li da tu radim, ja samo samo skijas koji je gore skoro pa stalno a i komsija sam ti :P  Iskreno ko sumnja  neka gore ode pa neka vidi sta se uradilo za 2 mjeseca , ako mislite da sam ja na strani ovih ljudi vjerujte meni je najbitnija Bjelasnica  samo da se nesto radi , pa cak i da  zoi84 upravalja najveci kriminalac(pu pu pu : austin:( ) Ja sam prezadovoljan sta su ljudi uradili tako da sto se mene tice super su i svaka im cast :bravo::( A Harison sto se tice one vjeruj mi nece jos dugo ,sad oni nemaju vremena izbacivati ove  mahaluse al  ce na proljece biti svega ;)A mozes vidjeti i postove sto sam prosle godine objavljivao na temu Bjelasnica vidjet ces  da ovo pisem samo radi koristi koju moze imati samo Bjelasnica :D
Bas danas gledam nekava cudna smjesa snijega cak 5 dana izdrzala na suncu a temperatura sinoc bil 4 stepena  a preko dana 9 :D

emir

Quote from: emir on 21 November, 2011, 00:11:33
Uh da sam Bogdo  al nazalost nemam ni toliko ni godina a kamo li da tu radim, ja samo samo skijas koji je gore skoro pa stalno a i komsija sam ti :P  Iskreno ko sumnja  neka gore ode pa neka vidi sta se uradilo za 2 mjeseca , ako mislite da sam ja na strani ovih ljudi vjerujte meni je najbitnija Bjelasnica  samo da se nesto radi , pa cak i da  zoi84 upravalja najveci kriminalac(pu pu pu : austin:( ) Ja sam prezadovoljan sta su ljudi uradili tako da sto se mene tice super su i svaka im cast :bravo::( A Harison sto se tice one vjeruj mi nece jos dugo ,sad oni nemaju vremena izbacivati ove  mahaluse al  ce na proljece biti svega ;)A mozes vidjeti i postove sto sam prosle godine objavljivao na temu Bjelasnica vidjet ces  da ovo pisem samo radi koristi koju moze imati samo Bjelasnica :D
Bas danas gledam nekava cudna smjesa snijega cak 5 dana izdrzala na suncu a temperatura sinoc bil 4 stepena  a preko dana 9 :D
A to si u pravu vas me zanima na sta su to potrosili tolike pare od 95  a nista nisu uradili eto jedino ti topovi ..koji su placeni 1000000 km 5 komada( koje LAFO satelit ugasi dok ne uplate ) a bas gledao u Italiji znaci isti cak mislim da su i bolji 15.000 eura ..Koliko se para potrosilo ja mislim da se od Bjelasnice  moglo napraviti skijaliste da se sad Svjetski kup odrzava---al eto  sta se moze kakva drzava tako i sve ostalo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svaka cast cuj komsija  ole nego bjelasnica sto jest jest ima sve samo nema dobar korjen, ali izgleda se i to pocelo mjenjati tako da ocekujemo za par godina sve bolje i bolje rezultate  ole

emir

Quote from: harison on 21 November, 2011, 16:37:18
svaka cast cuj komsija  ole nego bjelasnica sto jest jest ima sve samo nema dobar korjen, ali izgleda se i to pocelo mjenjati tako da ocekujemo za par godina sve bolje i bolje rezultate  ole
Hahaha ti si kod onog mosta na ja sam nize kod kablovske HS :P Znas  kako je kod nas sto si bolji to ces prije biti otjeran, valjda ce ovi ljudi sto su sad izdrzati :D Ma najbolje je izgleda da  ti uzmes godisnju od Bjelasnice  i onda se mijenjas sa ovima iz Jahorine, tako sam ja uradio  pa ko vise zasluzi tu cu biti :D

HeAd

eh sjecam se staze koljevka na Bjelasnici...predobra staza  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Jeste i meni je ostala u secanju tu sam naucio skijati davne 80 i neke :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

emir

Quote from: skiDeki on 21 November, 2011, 17:55:21
Jeste i meni je ostala u secanju tu sam naucio skijati davne 80 i neke :)
Nju su tako dobro sredili da ce se moci i na  par cm skijati  :bravo::(

thief

Jesu opasnu su navalili s radovima...konacno...

A posebno mi se svidja detalj da ove sezone na nocno mozes i sa sezonskom, plus ako uzmes onu skuplju od 330km pokrije ti i parking, tako da do kraja mjeseca moram da se odlucim izmedju Jahorine i Bjelasnice. Hvala bogu pa smo dozivjeli da nam i jedni i drugi pred pocetak sezone nude svasta pa imamo ove slatke muke. Jos da snijega bude....eeeeeeeee gdje ce nam kraj biti...


loop

allways stand sideways!


HeAd

Mogu samo reci da Bjelasnica nikad bolje nije izgledala...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

thief

evo slika...

http://bhski.ba/aktuelnosti/vijesti-iz-bih/718-radovi-na-bjelanici.html

ole ole ole ole ole