• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Objevljen zvanicni cjenik skipasa Jahorina 2011-2012

Started by vip-jahorina, 10 October, 2011, 15:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Zvanicni cjenik smo upravo dobili od OC, te je i objavljen ...
Ima dosta promjena, novih tarifa, nesto je jeftinije, pogotovo ko kupje recimo 6dnevne ili vise.
Sezona je za pohvaliti, ko je kupi do 20.11.2011. dobija je za samo 275 KM!! (vipova sugestije prosle godine  cr:)

I vratile su nam se tackice, i to jeftinije nego prije 2 godine kad su ukinute. Tada su bile 115 KM, a ove sezone 100 km. Osim toga, 2sjed je kosta 3 ponea, sad 2. Zato 6sjed kosta 4 poena.

Novina je i 5 od 7 dana. Za sve one koji dodju na sedmicu i nisu sigurni da ce skijati sve dana, a ne mogu se odluciti koji dan ce skijati, ovo je idealno rjesenje.
Takodje, djeca ne moraju za baby lift cjelodnevni skipas kupovati, nego mogu i na 3 sata.

Skipass Jahorina 2011-2012


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


gogo6309

gdje se moze kupiri ski pass sa slikom?moze li se poslati slika ili se mora slikati na prodajnom mjestu?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: gogo6309 on 02 November, 2011, 11:37:40
gdje se moze kupiri ski pass sa slikom?moze li se poslati slika ili se mora slikati na prodajnom mjestu?

kupi se u hotelu Bistrica..mozes ti rezervisati ja mislim preko kontakt telefona ostavis ime prezime, br.licne karte, br. telefona ...i kad dodjes gore samo platis, uslikaju te na licu mjesta i preuzmes kartu za 3min. bude gotova ako se pozuri onaj sa slikanjem moze i za 1min.  (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: gogo6309 on 02 November, 2011, 11:37:40
gdje se moze kupiri ski pass sa slikom?moze li se poslati slika ili se mora slikati na prodajnom mjestu?
preuzeti ski pass mozes samo licno, jer moraju da te slikaju. ono sto mozes je da uplatis sada(zbog popusta) a kada dodjes gore da se slikas i da ti izdaju ski pass.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Kathy

Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni zbog cega je sezonska bez slike duplo skuplja od sezonske sa slikom?
Hvala unapred.

BL

Quote from: Kathy on 15 November, 2011, 13:52:39
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni zbog cega je sezonska bez slike duplo skuplja od sezonske sa slikom?
Hvala unapred.

Pretpostavljam - zato jer karta bez slike lakse kruzi okolo nego ona sa slikom.

Radiohead

pa valjda ovu(bez slike) moze koristiti vise osoba, tj jednu sedmicu skijas ti, drugu ti muz(momak,ljubavnik ili sta god), trecu tetka i tako do aprila  ;D

vip-jahorina


Kathy


Kenan27

Super su cijene karata, jos da vremenski uslovi posluze i bit cu cesto na Jahorini.
I vezano za ove karte od vise dana, npr uzmem kartu od 5 dana, da li te dane moram odmah iskoristiti ili mogu ostaviti koji dan i za drugi vikend?

Bojan NS


zburkos

pazi znam da je na kopu kad kupis 5 ili 10 dana od sezone znaci bilo koji dan u toj sezoni.
e sad na Jahorini ne znam kako je da li je u komadu ili kad ti hoces, to bi i ja volio da znam?????