• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Ovo nisu krave, ovu su konj, kobila i (vjerovatno njihovo) zdrijebe :)
Kakav je njihov uticaj na skijaske staze, ne znam, trebat ce nam opet informacija od europskih susjeda :)

drm


brera


Radiohead

ma zjb se (:smijeh:
odkad ste i vi u E ovako napeti, zbog Grcke ili fali neceg drugog...
Pozz

HeAd

drzi te se teme kakve krave kakve ovce nije mesna industrija  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


brera


Radiohead


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha joj sto se nas brera uhvatio tastature i velikog slova E to je cudo ima da zaljulja snijeg do clanaka  :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: slike su odlicne jedva cekam da odem gore snijega bilo ili ne sve jedno mi je

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

share it with friend or two

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

chago

ma ljudi budite sretni ja sam na jahorini bio 2008-2009 i meni se cini da se dole kod vas dosta radi,sve nekako ide naprijed,pomalo al ide!!!nadam se da cu ovu godinu ako koljeno bude ok(6 mj operirao prednji krizni ligament) ponovo posjetiti jahorinu!!!
govorim vam da budete sretni jer zivim u zagrebu gdje sljeme ugosti svake godine skijaski kup(jad bjeda cemer) na svojih prostranih sveukupno 9 km staze nisu u stanju navuæ vjestacki snijeg,vec pomalo stazu po stazu tako da cijela bude prekrivena snijegom krajem 2 mjeseca,staza bude ok uredjena do 12 sati i onda popuca jer je 50 cm leda i 10 cm snijega u¾as!ove godine je i sjeddeznica otisla u kurac,na svu srecu nije bilo ozlijedenih i popravljena ce bit do sezone(navodno)!!!
sljemenski forum ne postoji,tri maila sam poslao na njihov mail i svaki put bit æe bit æe,onda sam zvao i to dva puta i opet nista,imamo i ratrake 3 potpuno nova,rasvjetu mozda medju jacim u evropi,al dzaba staze su slabo uredjene zbog male kolicine vjestackog snijega,staze se slabo uredjuju prije noænog skijanja tako da bude hupser na hupseru visine i po 40 cm!!!
SVE U SVEMU HTIO SAM VAM RECI,BUDITE SRETNI STO IMATE JAHU I STO TO SVE KOD VAS IDE PREMA BOLJEM!!!
POZZ IZ Zagreba