• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL

Quote from: chago on 15 November, 2011, 01:44:57
ma ljudi budite sretni ja sam na jahorini bio 2008-2009 i meni se cini da se dole kod vas dosta radi,sve nekako ide naprijed,pomalo al ide!!!nadam se da cu ovu godinu ako koljeno bude ok(6 mj operirao prednji krizni ligament) ponovo posjetiti jahorinu!!!
govorim vam da budete sretni jer zivim u zagrebu gdje sljeme ugosti svake godine skijaski kup(jad bjeda cemer) na svojih prostranih sveukupno 9 km staze nisu u stanju navuæ vjestacki snijeg,vec pomalo stazu po stazu tako da cijela bude prekrivena snijegom krajem 2 mjeseca,staza bude ok uredjena do 12 sati i onda popuca jer je 50 cm leda i 10 cm snijega u¾as!ove godine je i sjeddeznica otisla u kurac,na svu srecu nije bilo ozlijedenih i popravljena ce bit do sezone(navodno)!!!
sljemenski forum ne postoji,tri maila sam poslao na njihov mail i svaki put bit æe bit æe,onda sam zvao i to dva puta i opet nista,imamo i ratrake 3 potpuno nova,rasvjetu mozda medju jacim u evropi,al dzaba staze su slabo uredjene zbog male kolicine vjestackog snijega,staze se slabo uredjuju prije noænog skijanja tako da bude hupser na hupseru visine i po 40 cm!!!
SVE U SVEMU HTIO SAM VAM RECI,BUDITE SRETNI STO IMATE JAHU I STO TO SVE KOD VAS IDE PREMA BOLJEM!!!
POZZ IZ Zagreba


Uz sve brooojne probleme koji postoje na Jahorina pridruzujem se recenom o ovoj planini. Na Sljemenu nisam bio pa necu nista reci. Doduse, ono sto povremeno vidim na TV izgleda dobro. Ali naravno, bez insajderskg pogleda, nista.

loop

@chago

opce je poznato da sljemenu fali veca akumulacija, i to je ono sta Bandic obecava svake godine al ga prcaju iz parka prirode, cak im je iz vodstva FIS-a porucilo da imaju napravit vece jezero inace adio trke.
allways stand sideways!


vip-jahorina

Kamera u rajskoj: Izgleda da su je napravili. Sad je samo do Ace i njegove struje. Ali bar radi
Sto se tice pohvala iz ZG hvala, ali mi moramo i dalje pritiskati, jer je s obzirom na kolicinu love koja je odobrena Jahorini uradjeno malo...



Jana

Dobro vecer svima,
ima li netko informacije kad ce pasti vise taj snijeg?? Hoce li ga biti na otvaranju? Da se bar malo obradujemo..... :-X

Pozdrav svima


ovejaras01

 Ovo je dugoroèna prognoza za Zlatibor do 15. decembra


[prilog je obrisao administrator]

mijat

Quote from: vip-jahorina on 15 November, 2011, 14:05:18
Kamera u rajskoj: Izgleda da su je napravili. Sad je samo do Ace i njegove struje. Ali bar radi

al su je napravili svaka im èast  ;)

vranex

Zdravo svima!

Iako sam sam sebi rekao da necu dopustiti da se opet osjecam zakinut, nisam izdrzao i kupio sam ovaj sezonski sa popustom u nadi da cu ga moci koristiti vise nego prosle godine..odluka o novoj cijeni je odlicna i fer je priznati da je to stvarno dobar potez od strane OC. Jos kad bi napravio razlicite cijene izmedju vikenda i radnog dana, da dovuce ljude u danima kad je manja guzva, gdje bi im bio kraj ? :D

Zelio bih da pitam upucenije zasto, unatoc minusima, nisu upaljeni topovi? Je li jos nedostaje voda ili se ceka nesto drugo? Uvijek je dobro imati kakve podloge, pa da se prvi snijeg koji padne fino zalijepi a ne kao prosle godine, da svaka nova padavina pada direktno na tlo i zguli se poslije par dana skijanja! Ne znam zasto se ceka zadnji trenutak, u ova 3-4 dana minusa moglo se vec dosta toga nabacat, napraviti hrpe ako nista i onda iste razvuci i utabati prije nego padne snijeg..

Vidimo se ubrzo na stazama !


Bojan NS

Quote from: vranex on 16 November, 2011, 09:54:38
Zdravo svima!

Iako sam sam sebi rekao da necu dopustiti da se opet osjecam zakinut, nisam izdrzao i kupio sam ovaj sezonski sa popustom u nadi da cu ga moci koristiti vise nego prosle godine..odluka o novoj cijeni je odlicna i fer je priznati da je to stvarno dobar potez od strane OC. Jos kad bi napravio razlicite cijene izmedju vikenda i radnog dana, da dovuce ljude u danima kad je manja guzva, gdje bi im bio kraj ? :D

Zelio bih da pitam upucenije zasto, unatoc minusima, nisu upaljeni topovi? Je li jos nedostaje voda ili se ceka nesto drugo? Uvijek je dobro imati kakve podloge, pa da se prvi snijeg koji padne fino zalijepi a ne kao prosle godine, da svaka nova padavina pada direktno na tlo i zguli se poslije par dana skijanja! Ne znam zasto se ceka zadnji trenutak, u ova 3-4 dana minusa moglo se vec dosta toga nabacat, napraviti hrpe ako nista i onda iste razvuci i utabati prije nego padne snijeg..

Vidimo se ubrzo na stazama !

I sve se otopi za koji dan, temperatura jos nije dovoljno stabilna. A nisu ni radovi gotovi. Ni na Kopaoniku nisu pustili topove

Radiohead

Quote from: bojan_ns on 16 November, 2011, 11:07:07
Quote from: vranex on 16 November, 2011, 09:54:38
Zdravo svima!

Iako sam sam sebi rekao da necu dopustiti da se opet osjecam zakinut, nisam izdrzao i kupio sam ovaj sezonski sa popustom u nadi da cu ga moci koristiti vise nego prosle godine..odluka o novoj cijeni je odlicna i fer je priznati da je to stvarno dobar potez od strane OC. Jos kad bi napravio razlicite cijene izmedju vikenda i radnog dana, da dovuce ljude u danima kad je manja guzva, gdje bi im bio kraj ? :D

Zelio bih da pitam upucenije zasto, unatoc minusima, nisu upaljeni topovi? Je li jos nedostaje voda ili se ceka nesto drugo? Uvijek je dobro imati kakve podloge, pa da se prvi snijeg koji padne fino zalijepi a ne kao prosle godine, da svaka nova padavina pada direktno na tlo i zguli se poslije par dana skijanja! Ne znam zasto se ceka zadnji trenutak, u ova 3-4 dana minusa moglo se vec dosta toga nabacat, napraviti hrpe ako nista i onda iste razvuci i utabati prije nego padne snijeg..

Vidimo se ubrzo na stazama !

I sve se otopi za koji dan, temperatura jos nije dovoljno stabilna. A nisu ni radovi gotovi. Ni na Kopaoniku nisu pustili topove


i ja mislim da je jos rano, pa nigdje u E... nije pocelo skijanje, evo pogledaj malo live web kamere sto imas po austriji il ostalim zemljama...