• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

nema snijega, ali bice sarme i rakije sutra  regge
share it with friend or two


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Radiohead

Hmmmm lijepo za vidjeti
http://www.serfaus-fiss-ladis.at/de/service/webcams/
pogotovo slika sa ove prve kamere

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HeAd

na Jahorini i kad bi pustili topove ja se nesto ne sjecam da je izlaz sa lifta praca prekriven topovima...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

pa dobro sad, ovo sve spada pod ''pripremu staza''. Tesko da i ovi po austriji mogu skijati po ovome (osim ovih iznad 2500m).Mislim da topovi imaju najvazniju ulogu u odrzavanju staze kad vec ima malo podloge...
al bilo bi ih lijepo vidjetu upaljene i na Jahorini (mislim da imaju savrsene uslove za pustanje, ako nista bar za test)
Vip nam nista ne javlja,vjerovatno akumulira informacije ;D

Radiohead


MarijaBB

Napravite na nekom forumu trange-frange za ski pasove, pa onda mijenjajte. Jedne sedmice na Bjelasnicu, onda zamjenis s nekim pass i ides druge sedmice na Jahorinu....

baja

Sve je ovo dobro da bolje nemoze biti....pozdravljam sve ljubitelje skijanja.Spremite skije i bordove snjeg samo sto nije pao.... s:nij) s:vje) l:k) z:s) z:s)

vranex

Ljudi rade podlogu... kako i treba raditi. a mi cekamo da bude kasno, vec mi ovo pocinje smrditi.. opet ce topove upaliti 2 puta u sezoni i kad ne bude trebalo.. sa ovoliko minusa sto smo imali mogli su pumpati iz vodovoda i napraviti nesta, pa kad snijeg padne da padne na podlogu i potraje duze a ne da se istopi odmah..
bitno je da se gondola radi, da se suma sjece, a ko ce se njom voziti i zasto nek se drugi pitaju!
ovdje je situacija da je lakse investirati milione u neku baljezgariju bez glave i repa a ne zeli se koristiti minimalni trud da se pokrene vec nabavljena oprema koja ceka da zardja..jasno je da se ne ide na naslovnu stranu novina sa vijescu da su topovi upaljeni, ali time se daje do znanja turistima koji sad biraju gdje ce za novu godinu sta ovdje mogu ocekivati!
Lijepo je da se radi skladiste za zicare, ali da je bilo dovoljno volje moglo im se prije 2 godine napraviti pvc vrece nepromocive i sa puno manje ulaganja bi imali gotovo isti rezultat.. ali kako zaraditi na tome?
eno svugdje po evropi skijalista upalila topove i prave hrpice sto ce razbacati prije nego padne snijeg.. imamo srecu da je vec ovakav minus, to mnogi jos mogu samo sanjati, a ne koristimo sansu :(

dasas

evo jedna i sa Kronplatza, poceli oraviti snijeg prije pet dana....

loop

allways stand sideways!

skiDeki

Ne znam sta cekaju ovi na Jahorini :o
Ako je sa vodom kao sto kazu sve OK, zasto ne puste topove, minusi su odavno, a uskoro ce da padne i prirodni sneg... >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...