• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Jancek on 22 November, 2011, 21:56:01
Parapapapapaa.. pozdrav svima :) :) :)
Eto, i ove godine dolazimo opet na Jahorino .. istoj termin koji lani, istoj apartman :D
Jedva cekam .. :)

opaaaa pa drug jancek hiii dobro dosao/li odlicna kombinacija samo bih predlozio da ovaj put skije i ostalu opremu drzite u apartmanu da ne bude kao prosle sezone hamzi-ga-hop hehehe, iii molim te ako budes prolazio pored Zreèa (moze i Tepanje cafic Bon-Ami) pozdravi mi onog breru nema ga vec podugo ja se nesto zabrinuo  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da se dovezem za topove, ove sezone nece biti u funkciji jer je najavljena ostra zima s malo snijega..tako da se voda u bazenu vec zaledila i cekamo proljece da se odledi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Jancek

Harison, kakva zima bice brez snijega ?  ;D

Ako prolazim tamo mimo, oglasit cu se  ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala jancek, ma ne brini za snijeg ako treba prikopcat cemo top na kucnu cesmu pa da se mozemo vozikati bar onih 200tinjak metara  hug:( we love SLOVENIA  (L) (L) pogotovo breru  hug:(

Nichifor

Quote from: Jancek on 22 November, 2011, 23:47:46
Harison, kakva zima bice brez snijega ?  ;D

Ako prolazim tamo mimo, oglasit cu se  ;)

jesu na pohorju poèeli da gruvaju topovi. kad poèinje gore sezona?

Custom

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/oprez-snijeg-i-kisa-koja-se-smrzava-na-tlu.html

srdjann

Imal' snjega ebem mu trunje!!!
Svud u Bosni kisa, pa valda je Jahorina do sad zasluzila malo pahulja


HeAd

zali mi se i kolega vulkanizer kaze kad ce snijeg niko ne mijenja gume  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Quote from: srdjann on 23 November, 2011, 12:22:20
Imal' snjega ebem mu trunje!!!
Svud u Bosni kisa, pa valda je Jahorina do sad zasluzila malo pahulja
Ne znam gdje si bio prosle sezone al meni sve mirise na proslu godinu i ono beskrajno orgijanje po vremenskim prognozama
a snijega nigdje do februara....



vranex

uzas.. gledam ove kamere i kontam kako sam se dzaba smrzavao ovih dana :(.. da je bar tad grunula sve bi bilo bijelo..
nadam se da ce veceras bar otici pod nulu pa kad ujutru pogledam da me iznenadi.. ko je ono glavni zaduzeni za tarlahanje?  ole

serzinjo


brera