• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: brera on 23 November, 2011, 21:14:39
Jel se to vidi sa onim  cvikerima 3D pogledom? ???
da si zapalio smijesnu cigaru i ti bi vidio da pada  regge regge regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


MilanP

Da Da 3D cvike. Jbt zar ti to jos ne koristis, aaa brera zaostajes za nama potrudi se malo ;D ;D

brera

Ne, ne, koristim se ja tim pogledom, tim efektom na tim prostorima, ali ne cvikerima. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MilanP

Pa naravno da neces koristit 3D cvikere kada si sa rajom ;D, ja ti govorim za monitor, eto vidis nemas 3D cvikere i ne vidis sada da pada sneg.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


kasper79

Austrian ski resorts lacking snow
Some ski resorts in the Austrian Alps have cancelled their season opening weekends because of a lack of snow, after the driest November since the 1920s.

While snow cannons have rescued some resorts, it is still too warm to use them in some areas and resort owners are now concerned about the risk of forest fires.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-15868294

Radiohead

od svega ovoga najbolji je naslov ove teme ''Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012''!!!!

snow patrol

Moze li mi neko dati kontakt telefone, zelim da se raspitam o iznajmljivanju vikendica ili kuca za Novu godinu. Koliko se cijene krecu, koji je minimalan broj nocenja?

brera


srdjann

Quote from: snow patrol on 24 November, 2011, 14:29:28
Moze li mi neko dati kontakt telefone, zelim da se raspitam o iznajmljivanju vikendica ili kuca za Novu godinu. Koliko se cijene krecu, koji je minimalan broj nocenja?


ako hoces reci meni sta ti treba a ja cu da odem i sve proverim.

Za cenu usluge cemo se dogovoriti  austin:(


vip-jahorina

Na Jahorini nista novo. Mada se svugdje svasta nesto najavljuje, ja ne vidim nista za sada. Pricekajmo jos malo...
Ovih dana prilicno hladno, jucer smo opet osposobili kameru na Kosuti.
Jutros je pocela neka susnjezica ali je ostalo na tome. Oko jezera se svasta nesto prica, i sa zvanicne strane ii sa terena. Pa cemo vidjeti ko ima pravo.

skiDeki

Ako si vec na Jahi, spusti se do jezere, ako je puno onda je sve ok, ako je poluprazno (kao prosle godine) onda sigurno znamo da nisu nista uradili!

TREBA NAM INFORMACIJA police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...