• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Jezero je bilo napunjeno ali je danas ispraznjeno skoro celo zbog pucanja tog nekog materijala koji drzi vodu. Naravno oni ce to kao zakrpiti ;D

vranex

Laki je li to provjerena informacija?Pa to su pricali i prosle godine!

skiDeki

Kakav neprofezionalizam, pa godinu dana ne mogu da naprave jedno jezerce da valja >:( >:( >:(

Ovo je krajnje neozbiljno, trebali bi neki ljudi da se smene, ne vredi ovako dalje..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MilanP

Da informacija je proverena. Oni meni nisu jasni. Zbog cega ne koriste vec napravljeno akumulaciono jezero koje je kotisteno za vreme olimpijade. Ono je koliko ja znam citavo.


goghie

I can go with the Flow...


vip-jahorina

Da, varili su foliju u par navrata, pa je nisu uspijeli zavariti. Onda su je promjenili i sad opet pusta.

4you

Quote from: lakiluk on 24 November, 2011, 23:53:05
Da informacija je proverena. Oni meni nisu jasni. Zbog cega ne koriste vec napravljeno akumulaciono jezero koje je kotisteno za vreme olimpijade. Ono je koliko ja znam citavo.

Gdje se nalazi ovo jezero?


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

Ne znam koliko je to jezero ali mi je pravo smijesno i glupo to da se ne moze zakrpiti i da se ceka pocetak sezone sa tim problemom. Kome god sam od stranaca pricao ljudi ne mogu vjerovati da u 3 godine nismo u stanju napraviti jednu rupu u zemlji.. smijesno i zalosno. Ne razumijem stvarno kome ta situacija ide na ruku, niti sta to sprjecava vlasnike ugostiteljskih objekata (koliko razumijem samo je Bistrica pod OC) da istupe pred javnost zajednicki i nabroje imena odgovornih i zatraze promjene. na kraju krajeva oni su najvise pogodjeni, mi uvijek mozemo negdje drugo.
Ne bih da baksuziram, ali eto imam neki osjecaj da ce snijega biti... naravno ne zaslugom supljoglavih iz OC, ali ove padavine sto ih nema morace da dodju,jer uvijek neki prosjek padavina postoji i bude koliko toliko zadovoljen.. a sto kasnije nalete nadam se da ce biti hladnije i da ce snijega biti dosta.

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 25 November, 2011, 08:09:23
Da, varili su foliju u par navrata, pa je nisu uspijeli zavariti. Onda su je promjenili i sad opet pusta.

Ovo je kao zidanje Skadra u narodnoj pesmi

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

serzinjo

kad se samo sjetim koliko se èekalo da stigne folija za bazen.  3:(