• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vranex

Koliko znam to se radi od nepromocivog PVC, ima u Bosni dosta firmi sto rade cerade za kamione i taj materijal je savrsen za tu upotrebu.sta su to oni cekali i od koga bas me zanima..
Koliko mogu da shvatim, to je ili lose uradjeno, zavareno, ili je to nazovi jezero u ocajnom stanju, tj puno ostrog kamenja koje busi foliju. Ne treba biti genije pa da shvatis da ako stavis neko platno na ostro, i na njega tone i tone pritiska, da ce to da se probusi   >:(
Ali pricali su i o opciji navodnjavanja iz vodovoda, sta je sa tim?

dasas

Quote from: HeAd on 25 November, 2011, 09:21:57
jbt nek kupe u obi-ju na snizenju one bazene ¹to se montiraju te razmotaju po toj foliji...moj kom¹o veæ osam godina pravi bazen party nigdje ne curi ideea:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

... ma ne, gori sam ja koji se svake godine nadam i vjerujem da ce stvari biti kako treba

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Kako stvari stoje slogan za predstojecu sezinu bice "U SUSRET ZIMI, U SUSTRET STARIM PROBLEMIMA"
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera


Filipino

Quote from: vranex on 25 November, 2011, 10:27:14
Koliko znam to se radi od nepromocivog PVC, ima u Bosni dosta firmi sto rade cerade za kamione i taj materijal je savrsen za tu upotrebu.sta su to oni cekali i od koga bas me zanima..
Koliko mogu da shvatim, to je ili lose uradjeno, zavareno, ili je to nazovi jezero u ocajnom stanju, tj puno ostrog kamenja koje busi foliju. Ne treba biti genije pa da shvatis da ako stavis neko platno na ostro, i na njega tone i tone pritiska, da ce to da se probusi   >:(
Ali pricali su i o opciji navodnjavanja iz vodovoda, sta je sa tim?


Koji crni vodovod?
Vidis da zadnjih pola godine nema prave kise i na Palama je redukcija vode.
To govori da su rezervoari polu prazni i ne zna se kad ce se napuniti.Nazalost. 

skiDeki

Trebao se uvoditi red na kraju prosle sezone koja je propala a ne sad kad se nespremno docekuje nova... Ali  'ajde bolje ikad nego nikad, valjda ce sad doci ljudi koji zele i znaju da rade austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera


sina

ljudi,samo bez panike,vidite da su ljudi prespremni. ;D


HeAd

steta jos jedan sajam turizma ce izgleda proci bez snijega sa temparaturama u plusu... 3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

ma da..a ja bas mislio da ce reci da su opet nespremni docekali sezonu..
nego.. bas me zanima kako izgleda to jezero.. ima li neko sliku, gdje se moze to naci?