• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Dal se meni cini il na kameri vidim sneg ;D  s:nij)

brera


MilanP

Poslacu ti u PP da ne govorim ovde pre publikom ;D

brera


zum

Hmmm, najbolje je da koroman nam isprica pricu!!!
Kao sto nam je prica vec godinama, mislim da je tip vise nego kriv za cijelu situaciju.
Svi znamo da je vec postajo spisak za otpustanje 100 radnika, i to vec ljetos. I da je skoro cijela frka nastala oko toga. Radnici su ludi i ne vjerujem da bi to tek tako zavrsilo. S druge strane, Koroman zeli prodati Bistricu i vjerovatno to je glavni razlog otpustanje radnika. Mislim da je kupac vec dogovoren.

Nikad spremniji!!! Kakava laz! Za jezero se prica da je totalna propast, ali nada zadnja umire. Ja sam cuo da je onaj Bijelic opet zasjeo na vrh NO Jahorina?

vip-jahorina

Haha Bijelic! Clan nadzornog odbora koji ne glasao protiv Bijelica je naprasno se povukao iz NO oc-a!
Pa je tako Bijelic olet zasjeo na vrh oc-a!!!!!!!
Za radnike znam i ja i to je zalosno. Sto se tice folije, stvarno se s asta prica. Ako se sjecate, meni je Koroman obecao da ce krajem novembra poceti topovi sa radom. Za sada se cuje zvuk samo sa hotela vucko koji se trenutno radi.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

gdje bijelic zasjedne tu radnici vrlo brzo lete iz firme..zao mi je.

leone

zato se,znaèi,Luèiæ maka iz oc-a--politika kolo vodi a ne struka...isto kao kod nas na¾alost

vip-jahorina

Po meni nije bas cista politika, nego uski interes, koji ovaj put koristi politiku kao sredstvo. Da li ce politika imati snage da se odupre, cemo jos vidjeti.

vranex

nasa neokaljana i cista politika koja se svim silama odupire svakoj malverzaciji i prevari, koja stremi ka opstem boljitku i najvecu paznju nesebicno posvecuje obicnom gradjanu i njegovim potrebama.. NOT    (:smijeh:

BOJAN-BG

dok se oni gore prepucavaju,topovi nerade a o otvaranju sezone sa snegom nema nista,tako da se sezona ce po svoj prilici krenuti u februaru kako je krenulo