• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milos-rogi

Ma ljudi sta vam je eto snijega u ponedeljak  s:nij) s:nij) s:nij)

Big_DANE



Ali stize malo snega u ponedeljak utorak...barem da zabeli Jaha... :))


vip-jahorina

SNJEZNI ALARM !!!
Ponedjeljak navecer/utorak

Kao da nam je prvi ovoseznoski snijeg ;D

skiDeki

Dobro jutro kolumbo (:smijeh: (:smijeh:

Samo da zapada vise s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
A mogli bi malo i tarlahati :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

serzinjo

Kako je lijepo vidjeti Vipovu poruku "snje¾ni alarm". Odavno je nije bilo.  ole

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vip-jahorina

Ja sad sa Jahorine, pravo je "sugavo vrijeme" i moglo bi lako okrenuti na snijeg do sutra. Puse juzni vjetar, pada/sipi kisa i temp je jos u dobrom plusu. ako se spusti temperatura, mislim da bi bilo realno sutra navecer ocekivati snijeg.

vip-jahorina

evo kako izgleda di sole. oguljen sa svih strana, ali tica Labud ne odustaje.






Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu ako im jos labud zatrazi odstetu kao nesto mu se poremetilo  :P phhh ima da vuce po sudu godinama...u ostalom treba zaletit bagera pa nek ide sve na sud i u PM bar ce biti srusen i gotovo  :bravo::(

savic.86

ovo je sad prava atrakcija, skijasi ce imati sta vidjeti kad dodju na poljice sestosjed

skiDeki

Ovo ne sme ostati ovako, nije bezbedno za korisnike sestoseda koji je tik uz objekat (ako se ovo ruglo moze tako nazvati)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina


skiDeki

Gradjevinsku inspekciju, komunalnu policiju ili koja je vec institucija zaduzena za ovakve stvari treba izvesti na teren da bi izdali  NAREDBU da se ovo odmah srusi da ne bi posle bilo na vestima skijas poginuo dok je cekao u redu za zicu jer mu je na glavu pao deo krovne konstrukcije sa ruiniranog objekta pored zicare...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

upravo me sad pozvao prijatelj sa Jahorine, kaze da je vjetar poprilicno hldan (sjeverac) i da se temperatura spustila na NULU  :bravo::(