• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milos-rogi

Eto snijega vcrs pa opet u srijedu   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ole ole ole ole s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

HeAd

gledam web cam kronplatza ljudi se ubise skijajuci...nevjerovatno uz male padavine i uz pomoc topova ko kad je metar snijega...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

milos-rogi

Jeste ali meni nije to to kad nije sve oko mene bijelo  s:nij) s:nij) s:nij)

boardherc

pitanje za znalce!! kad se moze skijati i koliko snijega treba past da radi staza na jahorini??

jurajliska

Hm...To bi se trebalo ticati mene posto sam ucitelj i trener skijanja,ali posto u prvome mjesecu idem po prvi puta na Jahorinu nemam blage veze,ali cisto sumnjam da ce stici za jedno 30-ak dana koliko je ostalo do prvoga mjeseca napraviti uvijete za skijanje.... :'( ali nadajmo se da ce od sutra svaki dan padati snijeg i ako nam se te zelje ostvare onda bi trebalo do 7.1 biti sve ok sa stazama :) dakle... z:s)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)

HeAd

po meni licno minimum za skijanje je 40cm najkvalitetnijeg snijega bar za Jahorinu  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Ja sam na jahorini, kisa pada, oko 4'C znaci jos pretoplo za snijeg. Ali je dobro tmurno...

vip-jahorina


roPebn

 s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) Samooo sto nijeee :D :D :D ole ole ole ole

serzinjo


srdjann

Quote from: boardherc on 05 December, 2011, 12:04:57
pitanje za znalce!! kad se moze skijati i koliko snijega treba past da radi staza na jahorini??

Bolje da si napisao "Pitanje za vidovnjake, babe Vange, Zorke, Borke..."   ;D

brera

Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2011, 16:18:20
evo kako izgleda di sole. oguljen sa svih strana, ali tica Labud ne odustaje.






(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Iako je tu¾no, ne mogu, da se ne smijem. Pa to je moguèe samo na ovim prostorima. Evo, Borat je najavio snimanje novog filma, veèi dio èe se snimit na JA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

roPebn

Samo se mozemo nadati da se nikome nista ne desi pored ove "rusevine"  >:( >:( >:(


Quote from: brera on 05 December, 2011, 16:07:08
Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2011, 16:18:20
evo kako izgleda di sole. oguljen sa svih strana, ali tica Labud ne odustaje.






(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Iako je tu¾no, ne mogu, da se ne smijem. Pa to je moguèe samo na ovim prostorima. Evo, Borat je najavio snimanje novog filma, veèi dio èe se snimit na JA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MilanP

Nadam se da ce ova kisa preci u sneg!
A sto se tice Di Sole nemam reci ;D