• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jurajliska

Ajmo ljudi samo neka snijeg padne! :)) Cuo sam strasno puno pohvala za skijaliste na Jahorini.Da su staze prekrasne,a za prirodu da uopce ne govorim!!! Majke mi ja da mogu bih se odmah tamo kod vas preselio jer mi je puna kapa tog Zagreba! LJudi su odvratni,svi su nadrkani.Ma prestrasno! Samo neka taj snijeg padne i evo mene 7.1! :)  anan

jurajliska

I jos samo da pitam jednu stvar.Da li je skijaliste opremljeno topovima? Rekao mi je frend da su navodno ugradeni topovi,ali da je pretoplo za poceti pucati....

MilanP

Da, Jahorina je opremljena topovima za vestacko osnezavanje. Istina je da temperatura ne odgovara ali ima tu i nekih drugih stvari, pogledaj prijasnje postove u ovoj temi pa ces sve da shvatis!

HeAd

pa da ratrakt prvi izlazak ce ko slucajno zakaciti ovo sto je ostalo od sola samo DI :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Dobrodosao nam jurajliska!!
Hvala na pohvalama ... lijep je i Zagreb, a kroz veliki broj gostiju koji nam redovno iz ZG dolaze, znam da je Jahorina kod vas popularna  :bravo::(


vip-jahorina

Na Jahorini i dalje relativno slicna situacija ... kisa, vjetar, tem u plusu  puf:)

skiDeki

Kod mene je pocelo jako da duva, provala oblaka, naglo je zahladilo mislim da ide prema jugu, znaci za koji sat je na Jahorini!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dale

Ovi uslovi su bolji za sneg nego prosle godine,kad je pao na -15 ,pa je bio tako lagan da ga ratraci i nisu
mogli tabati!Ako se ostvari prognoza bice njega ove nedelje,a onda.......voila ole s:nij) s:nij)

zver

Quote from: jurajliska on 05 December, 2011, 18:07:45
Ajmo ljudi samo neka snijeg padne! :)) Cuo sam strasno puno pohvala za skijaliste na Jahorini.Da su staze prekrasne,a za prirodu da uopce ne govorim!!! Majke mi ja da mogu bih se odmah tamo kod vas preselio jer mi je puna kapa tog Zagreba! LJudi su odvratni,svi su nadrkani.Ma prestrasno! Samo neka taj snijeg padne i evo mene 7.1! :)  anan

Onda se seli iz Zagreba u neko drugo mjesto gdje ljudi nisu odvratni i nadrkani. Vjerovatno i jesi neki dotepenec..... (:smijeh: (:smijeh:


MilanP

Slusam sad prognozu na TV-u (koliko im se moze verovati?) kazu da ce sutra celi dan da pada sneg na JA

3d

 s:nij) ole s:nij)
plus topovi s:nij)
moglo bi se i skijati za vikend

MarijaBB

U bendzolajku pada kisa kao luda vec oko sat vremena ali i duva jak vjetar. Usput, samo sto sam oprala prozore, i sad su opet prljavi od kise. Samo usput da napomenem :)

clash

Postoji li u sezoni redovna linija Sarajevo- Jaha ?? Mislim da ide rano ujutro i da se vraca kad se zièara ugasi :)

MilanP

Quote from: clash on 05 December, 2011, 20:35:41
Postoji li u sezoni redovna linija Sarajevo- Jaha ?? Mislim da ide rano ujutro i da se vraca kad se zièara ugasi :)
Nema za sada! Bilo bi super kad bi je uveli! VIP-e ajde vidi mozes li sta uciniti po tom pitanju bar neki kombi za nas koji bi isli redovno!