• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

savic.86

i ja potvrdjujem da je u BL ludnica... velike pahulje jakim intenzitetom... bruka  puf:) puf:) puf:) :bravo::( :bravo::( :bravo::( ;D ;D ;D

jurajliska

LJudi,ima li gore kod vas na skijalistu neka birtija gdje se moze popiti nesto alkoholno??? Cuo sam da su super cijene!

HeAd

a kad sutra narod nagrne kod vulkanizera
t.j. niko i nema para za gume
sutra ce biti klizaljka
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

drm


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ludilooooooo sve je napokon pod  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)  jos uvjek odlicno pada pahulje ko jaje A klase  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
evo i na radiju muzikice...pisite vase muzicke zelje i sta god zelite da objavite

skiDeki

Quote from: jurajliska on 05 December, 2011, 23:19:16
LJudi,ima li gore kod vas na skijalistu neka birtija gdje se moze popiti nesto alkoholno??? Cuo sam da su super cijene!
Kafana ima vise nego sto mozes zamisliti, cene sasvim korektne hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ld3d

Pozdrav za snjeznu Jahorinu i okolicu iz jos uvjek kisovitog Doboja!

Zelim Vam\nam metre snijega ove godine....

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jurajliska

LJudi,odo na spavanje,sutra radim! Vidimo se 7.1 na Jahorini!!!! Uzivajte! s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

ld3d

@ld3d
Dobrodosao nam !!!
Quote

Hvala Vip-e....bolje Vas nasao.
Citam ja ovaj forum ima vec duuugo, samo iz prikrajka.
Zelja za snijegom je veceras dostigla svoj vrhunac tako da jedva cekam da zajapuren marnem pivce (i da se ako Bog da se nekad skupe clanovi foruma pa da se upoznaju uz kuhano vince ili rakiju ) u Royal-u ili gdje god drugo u ovoj, nadam se, snjeznoj sezoni.

Sve najbolje....

skiDeki

Da ti i ja pozelim dobrodoslicu ole

Okupljanje ce naravno biti kao i svake godine do sada, datum ce biti ugovoren ovde na forumu, samo je lokalitet vec poznat a to je JAHORINA hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ako nastavimo ovako, morat cemo cijeli kompleks birtija zauzeti.
Jadni janjci !