• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred pocetak sezone 2011-2012

Started by vip-jahorina, 02 November, 2011, 21:28:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Prvo dobro dosao ld3d  a onda evo par info:
Ima svake godine VIP PARTY tu su i slikice ..obavjestit cemo tebe a i ostale kad i gdje ce biti drugi party :bravo::(
priprema



Ovo je malo poslije (tacnije kad nestane alkohola ispred VIP vikendice) spucamo u kafanu popijemo sve sto ima u frizideru i ispod sanka  (:smijeh:


vip-jahorina

uhh Hare, dje me nadje  :o

sto se neko malo igra po snijegu

skiDeki

Neko se zezao kolima po prvom snegu, to moze biti samo ludi brane (:smijeh: (:smijeh: kakav kralj
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ovo je neko s foruma garant...hahaha izgleda cemo imati neke slike veceras ..ko moze cekati neka ceka, a ko ne onda tek sutraaaa  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Heheh sve je moguce

Vipe, nas dvojica izgleda imamo oko sokolovo, ja tek sad vidim da smo isto postavili (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

brane  :o i stvarno nema mi golfa ispred kuce!?!?

sutra ujutro idem po slike ... Deki, obojica pozmajemo "pomanitalog Braneta", zato nam je palo isto na pamet

01xxx01

jaoooooo, kol'ko ljudi na forumu - nanjusili smo snijeg!   devil:(

MarijaBB


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 05 December, 2011, 23:55:18
jaoooooo, kol'ko ljudi na forumu - nanjusili smo snijeg!   devil:(
lijevi ili desni  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Nanjusili kako i ne bi, cekamo ga od pola oktobra sve nam se njuske izduzile od njusenja :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

tek je ponoc a nas samo 150 na forumu!!!! sitnica poslije onih tristotinjak od prije sat ... ajde hare, daj rakije za raju

ld3d

Quote from: harison on 05 December, 2011, 23:42:27
Prvo dobro dosao ld3d  a onda evo par info:
Ima svake godine VIP PARTY tu su i slikice ..obavjestit cemo tebe a i ostale kad i gdje ce biti drugi party :bravo::(
priprema

@Deki
Bitan je lokalitet a za drustvo i dobru zabavu nemam sumlje stoga sto prije sejdam i dolazim  anan

@Harison
Super fotke. Jedva cekam da Vam se pridruzim, vjeruj ima mnogo interesanata i ljubitelja olimpijske ljepotice iz Doboja i okoline koji isto zele kao i ja.

Hvala unaprijed za poziv na party....


vip-jahorina

dobro sipa na Jahorini.
A bogami i na palam pocinje: ne sjecam se da je padao snijeg i da je grmilo istovremeno  :o

GRUDVANJE !!!!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nesto ste nam odsutni ili vam je maca popapala jezik kad ste vidjeli kako se brzo promjeni stanje na jahorini uz mali vipov alarm u roku 4h